Tabletki Piascledine – opinie niezadowolonego ojca

piascledine - min

Mój ojciec ma już swoje lata i ostatnio zauważyłam, że trudności w poruszaniu się. Jego kroki stały się niepewne i miałam wrażenie że jego stawy zwłaszcza kolanowe są zastane. Chciałam mu pomóc bo zrobiło mi się go żal. Przez tyle lat był takim sprawnym człowiekiem a teraz w przeciągu pary tygodni nie może już nawet wychodzić na spacer, bo dokucza mu ból kolan. Gdy byliśmy u lekarza, stwierdził on u mojego taty chorobę zwyrodnieniową stawów i zalecił leczenie.

Tabletki Piascledine – opinie i krótka recenzja

Mój tato jest uparty i nie chciał przyjmować silnych leków. Bardzo długo namawiałam go, żeby przynajmniej zaczął zażywać jakiś słabszy suplement diety, żeby choć trochę mu ulżyło. Kupiłam mu tabletki Piascledine i zmusiłam go do ich przyjmowania. Nie wiem jak długo tato brał te tabletki. Chyba przyjął dwa albo trzy opakowania Piascledine, ale dużo mu nie pomogły.

Piascledine opinie

Kapsułki miały zregenerować jego chrząstki stawowe i ułatwić chodzenie, ale dalej całymi dniami przesiadywał na fotelu, bo miał sztywne i bolące kolana. Nie wiedziałam już jak mu pomóc, bo był bardzo uparty i nie chciał już zażywać tabletek. Twierdził, że boli go po nich żołądek. Odstawił więc kapsułki Piascledine przez skutki uboczne.

Alternatywą godną polecenia okazał się żel!

Kilka tygodni temu moja mama była u swojej koleżanki w odwiedzinach i przywiozła ze sobą maść Harpagon Forte Max. Stwierdziła, że skoro tato nie chce brać tabletek Piascledine, to może będzie smarował kolana maścią. Mama zamówiła żel z https://harpagonforte.pl/, ten przyszedł 2 dni później.  Tato od razu posmarował sobie kolana, a wieczorem strasznie zdziwiłyśmy się z mamą, bo tata oznajmił, że ból się bardzo zmniejszył. Od tego czasu smaruje kolana kremem Harpagon Forte Max i widzimy jak maść bardzo mu pomogła.

Harpagon Forte opinie

Po tygodniu stosowania kremu, tato odzyskał sprawność w kolanach i nawet wyszedł na krótki spacer. Najważniejsze jest to, że nie narzekał już że boli go żołądek po tabletkach. Maść Harpagon Forte Max jest całkowicie bezpieczna i tato może ją stosować zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Dobrze widzieć go znowu uśmiechniętego. Bardzo się cieszę, że znowu może normalnie funkcjonować i chodzić z mamą na spacery. Maść Harpagon Forte Max zrobiła swoje. Polecam.