• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki Ostrovit – opinie po moich problemach z kręgosłupem

ostrovit - min

Kilka tygodni temu byłam u swojej lekarki z bólem kręgosłupa. Po wielu lat pracy jako asystentka dermatologiczna miałam naprawdę poważne problemy z kręgosłupem. Właśnie z tego powodu musiałam się zwolnić żeby zregenerować kręgosłup bo plecy bolały mnie bardzo mocno. Moja doktorka próbowała przepisywać mi różne maści, tabletki, skierowała mnie nawet na masaże. Masaże trochę mi pomagały ale dalej bardzo cierpiałam.

Dostałam do zażywania Ostrovit z witaminą d który miał wesprzeć regeneracje mojego kręgosłupa i ogólnie wzmocnić kości.

Ostrovit opinie

Chodziłam więc na masaże i zażywałam Ostrovit ale z dnia na dzień czułam się coraz gorzej. Ból i ucisk były tak duże, że budziły mnie w nocy i nie dawały zasnąć. Byłam po prostu zrozpaczona. Tabletki Pstrovit wcale mi nie pomagały a wręcz przeciwnie bo czułam się jeszcze gorzej. Zrezygnowałam więc z ostrovitu i zaczęłam szukać jakiegoś skutecznego środka na własną rękę. W internecie znalazłam reklamę maści Harpagon Forte Max. Miałam już dość łykania kapsułek ostrovit dlatego zamówiłam te maść. W tamtej chwili kręgosłup bolał mnie tak bardzo że naprawdę potrzebowałam mocnego środka.

Po opiniach internautów wywnioskowałam że maść jest skuteczna.

Pamiętam gdy pierwszy raz posmarowałam plecy kremem Harpagon Forte Max. Ból po prostu z minuty na minutę stawał się coraz mniejszy. Takiego szybkiego i mocnego efektu się nie spodziewałam. Maść podziałała jak mocny lek przeciwbólowy. Poczułam jak przynosi ulgę mojemu kręgosłupowi i wtedy już wiedziałam że znalazłam skuteczny środek na ból moich pleców. Byłam po prostu w siódmym niebie. Znacie to uczucie kiedy po wielu nieudanych próbach i tygodniach bólu coś wam po prostu przynosi niespodziewaną ulgę? Maść Harpagon Forte Max jest moim cudownym lekiem i nie wiem co bym zrobiła gdybym nie znalazła jej w sieci. Po kilku tygodniach regularnego stosowania mój kręgosłup ma się świetnie i nawet wróciłam do pracy. Mogę teraz bez przeszkód stać w jednej pozycji i asystować dentyście bo plecy po prostu mnie nie bolą. Krem Harpagon Forte Max jest najlepszy.

7 Odpowiedzi do Tabletki Ostrovit – opinie po moich problemach z kręgosłupem

 1. ragall pisze:

  Ostrovit jest środkiem na zasadzie placebo, wątpie by w ogóle mógł działać, a pewnie jak się coś z nim udaje to przypisujemy mu naturalne odruchy obronne naszego ciała.

 2. maxoon pisze:

  Ostrovit – czyli jak w przepiękny sposób zrobić najgorszy możliwy lek.
  Działanie: całe procesy są oparte na ziołowych preparatach, mam wrażenie, że jeszcze specyficznie zmiękczonych, by ludzie brali go jak najwięcej.
  Długość: trzeba brać i brać i brać, i końca nie widać, efektów też nie.
  Skutki uboczne: zawsze jak ktos mi mówił, że z tego korzystał, zawsze miał skutki uboczne. To jest szaleństwo
  W taki to sposób, nie mamy ani wygody, ani efektu, a to oznacza porażkę całkowitą.

  • stanislavus pisze:

   Typowe, byleby $$$ się zgadzało. Ech. Dobrze, że mamy dobrą i relatywnie tanią (w porównaniu do siły działania) alternatywę w postaci Harpagon Forte Max.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

33 + = czterdzieści dwa