Tabletki Solpadeine – opinie i wielkie rozczarowanie

Kilka tygodni temu pewnego wieczora zaczęły mnie bardzo mocno boleć plecy. Zdałam sobie sprawę, że to przez moją pracę bo godzinami siedzę przy biurku nachylona do komputera. Początkowo ból nie był silny ale z dnia na dzień narastał. Było coraz gorzej tak że już nie mogłam wytrzymać dlatego postanowiłam kupić sobie coś na ból. Aptekarka doradziła mi tabletki musujące solpadeine bo mają mocny skład i powinny być dobre.

Tabletki Solpadeine – opinie i krótka recenzja

Zażyłam więc ten lek i ból pleców trochę się zmniejszył. Jednak im dłużej brałam tabletki solpadeine, tym chyba mniej działały, bo ból znowu się nasilał.

Solpadeine opinie

Moje plecy coraz bardziej znowu mnie bolały i miałam naprawdę duży problem, bo nie mogłam skupić się na pracy. Przestałam więc zażywać tabletki solpadeine i postanowiłam poszukać silniejszej pomocy. Ból był bardzo silny i potrzebowałam czegoś silnego.

Koleżanka z pracy zauważyła to jak się męczę i poleciła mi maść Harpagon Forte Max.

Początkowo nie chciałam jej słuchać, bo skoro mocno tabletki nie pomogły mi na ból, to na pewno maść też mi nie pomoże. Jednak przez kilka kolejnych dni ból stał się tak nie do zniesienia, że postanowiłam spróbować i kupiłam krem Harpagon Forte Max. Dla pytających, od razu powiem – zamówiłam go z https://harpagonforte.pl/

Harpagon forte opinie

Nie chciałam w to wierzyć, ale już po pierwszym użyciu odczułam ulgę. Oczywiście ból nie przeszedł całkowicie, ale przynajmniej ulżyło mi na tyle, że mogłam zająć się pracą. Na drugi dzień, gdy znowu zastosowałam na plecy maść Harpagon Forte Max, było jeszcze lepiej.

Obawiałam się, żeby nie była to ulga tymczasowa jak w przypadku poprzednich tabletek, ale nic takiego się nie stało. Po kilku dniach ból był już na tyle mały, że prawie o nim zapomniałam. Po trzech tygodniach stosowania maści Harpagon Forte Max mój ból pleców zniknął. Dziwiło mnie to, że nie pomogły mi silne tabletki a pomogła mi maść. Jestem wdzięczna mojej koleżance, bo nie wiem co by dzisiaj ze mną było, gdyby nie krem Harpagon Forte Max i jego skuteczne działanie. Doradzam tę maść każdemu kto zmaga się z bólem pleców, bo mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę szybko i skutecznie działa.