Tabletki na ból kości Polopiryna S – opinie o popularnym leku

Problem z bólem kości mam od bardzo dawna. Bóle dawały mi się we znaki szczególnie po intensywnym wysiłku, długim siedzeniu w jednej pozycji lub po długim staniu. Kości bolały mnie przede wszystkim w nocy, po ciężkim dniu. Od kilku miesięcy jednak bóle kości zaczęły mi doskwierać o wiele bardziej. Zdarzają się dni, że z bólu mam problem ze wstaniem z łóżka.

polopiryna-s-opinie

Polopiryna S – opinie były dobre

Pierwszym krokiem jaki podjąłem, była wizyta u lekarza. Diagnoza jednak trwa już ponad dwa miesiące. Ból doskwiera mi cały czas, dlatego postanowiłem zacząć działać na własną rękę. Polopiryna S tabletki na ból kości była lekiem, po który sięgnąłem. Widziałem reklamę tabletek w kilku miejscach i faktycznie był to dość popularny produkt. Jest to lek bez recepty, co dodatkowo zachęciło mnie do jego wypróbowania. Opinie dostępne w internecie były pochlebne, kilka osób chwaliło szybkie działanie leku. Tabletki te są stosowane w reumatologii, kardiologii oraz przy różnego rodzaju bólach. Ich działanie opiera się na reakcji na układ nerwowy. Polopiryna S ma przede wszystkim działanie przeciwbólowe.

Tabletki na ból kości Polopiryna S – ulotka i skład

Wszystkie te informacje sprawiły, że byłem pozytywnie nastawiony do tabletek. Miałem szczerą nadzieję, że w końcu będę mógł pozbyć się bólu, przynajmniej do czasu konkretnej diagnozy lekarza i wdrążenia leczenia. Skład produktu jest podobny do większości leków mających działanie przeciwbólowe. Podstawową, czynną substancją jest kwas acetylosalicylowy. W internecie dostępne są jednak opinie ekspertów, przestrzegających przez zażywaniem kwasu, w związku z przyczynianiem się go do powstawania kamieni na nerkach. Pacjenci, u których występują problemy z kamieniami, powinny szczególnie uważać na ten lek. Co więcej, ulotka przestrzega także przed stosowaniem leku w przypadku zaburzeń krzepnięcia krwi, stanów zapalnych przewodu pokarmowego, niewydolności serca, czy astmy oskrzelowej. Efekty jakie powinny dawać tabletki są jasno określone: szybkie uśmierzanie bólu, zmniejszenie gorączki, pohamowanie agregacji płytek krwi.

Efekty uboczne leku Polopiryna S

Niestety, u mnie wymienione efekty nie wystąpiły, a co więcej, zauważyłem szereg skutków niepożądanych. Przede wszystkim lek nie uśmierzył bólu, który doskwiera mi cały czas. Dodam, że zażywałem tabletki zgodnie ze wszelkimi zaleceniami. Ponadto, po wzięciu tabletki pojawiała się u mnie zgaga oraz niestrawność. Zdarzyło mi się także dwa razy wymiotować w ciągu pół godziny, od zażycia tabletki. Na szczęście nie były to najpoważniejsze skutki uboczne, przed jakimi przestrzega producent. W czasie stosowania leku pojawić mogą się także problemy skórne, zaburzenia słuchu, skurcze oskrzeli i wiele innych.

Nie polecam Polopiryny S – efekty były znikome

Bardzo zawiodłem się na Polopirynie S, która polecana i reklamowana jest w wielu miejscach. Ból doskwiera mi cały czas, a podczas stosowania tabletek musiałem zmierzyć się ze skutkami ubocznymi. Teraz poszukam produktu, kierując się doświadczeniem i opiniami innych osób. To, że produkt jest znany wszystkim nie oznacza, że dobrze działa. Czasami mniej znane leki zrobią o wiele więcej dobrego. Niestety z mojej strony nie mogą polecić Polopiryny S na ból kości.