• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki na ból kości Polopiryna Max – opinia niezadowolonego klienta

Bóle kości to moje największe zdrowotne kłopoty, z którymi zmagam się od dosyć długiego czasu, w sumie będzie chyba koło półtorej roku. Jestem facetem w średnim wieku i chociaż staram się być nadal aktywny, jest mi coraz ciężej właśnie z powodu tego męczącego bólu. Wcześniej się to zdarzało rzadziej, raczej na noc, przez co nie mogłem zasnąć i noce stawały się dla mnie koszmarem. Później było niestety tylko gorzej, bo już nawet w ciągu dnia odczuwałem bóle kości. Bolały kolana, nadgarstki, kości śródstopia – wszystkiego po trochu. Uniemożliwiało mi to normalną pracę, rozrywkę, realizowanie swoich pasji i hobby. Rower poszedł w odstawkę, a gdy przyjeżdżały wnuki, nie mogłem swobodnie się z nimi bawić, biegać, grać w piłkę. Popadałam w ogólne zniechęcenie. Syn zaproponował mi Polopiryna Max tabletki na ból kości. Mówił, że słyszał o nich od jakichś znajomych. Kupiłem więc opakowanie tabletek z dużą wiarą w to, że uda mi się dzięki nim przezwyciężyć ból.

Polopiryna Max to tabletki na ból kości, których efekty utrzymują się tylko chwilę

polopiryna-max-opinieTo prawda, Polopiryna Max pomagała na chwilę. Po zażyciu dawki tabletek, przez chwilę czułem się dobrze, kości nie bolały tak bardzo. Nie było to jednak długotrwałe, wręcz przeciwnie. Po niedługim czasie bóle kości znów wracały, a ja nadal tylko się denerwowałem i stresowałem. Przeczytałem skład, który zawierała dołączona do produktu ulotka i zrozumiałem, że taka zawartość nie jest w stanie uśmierzyć moich intensywnych boleści.

Byłem kompletnie rozczarowany, stawałem się mniej aktywny i z dnia na dzień coraz mniej wierzyłem, że uda mi się pokonać ten nieszczęsny problem. W moim środowisku krążyły różnorodne opinie o tych tabletkach, niejedna z nich wykluczała drugą. Byłem w tym wszystkim już pogubiony i nie wiedziałem, co mam robić. Najgorsze było to, że oczekiwałem pozytywnych rezultatów tej kuracji, jednakże nic z tego. Efekty były w zasadzie niewidoczne, niezauważalne. Byłem zatem zmuszony poszukać lepszego, skuteczniejszego rozwiązania.

Polopiryna Max w mojej opinii nie pomaga, ale…

To co  mnie uratowało, to preparat Harpagon. Ten krem bez wątpliwości był strzałem w dziesiątkę. Kupiła mi go moja ukochana żona, która widząc moje wcześniejsze cierpienie oraz brak chęci do życia spowodowany trapiącymi bólami kości, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Z troski o mnie popytała znajomą lekarkę, co sądzi o tej sprawie i jaki produkt może polecić, tak bym mógł nareszcie wrócić do formy, jaką miałem jakiś czas temu. Specjalistka podobno bez wahania wskazała Harpagon, jako żel do stosowania na takie właśnie bóle. Żona powiedziała, że to efektywny, bezpieczny i wypróbowany przez setki ludzi produkt. Faktycznie, obie panie miały rację. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny, bo po niecałym miesiącu (około trzy tygodnie i  dwa dni) stosowania tego kremu, czuję zdecydowaną i wyraźną różnicę. Zmiana jest spektakularna, bo kości nie bolą mnie już tak mocno nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy lepiej mi się śpi. Zasypiam dość szybko, bo ból już nie wyprowadza mnie z równowagi. To pozwala mi się wyluzować i zapomnieć o tym, co nieprzyjemne i niekomfortowe. Polecam ten żel bez dwóch zdań.

5 Odpowiedzi do Tabletki na ból kości Polopiryna Max – opinia niezadowolonego klienta

 1. Alle pisze:

  Jakbym miała polecić na coś polopirynę max to na ból zęba. Tylko w tym wypadku zadziałał u mnie relatywnie szybko.

 2. Marcin pisze:

  Witam, od jakiegoś czasu stosuję leki przeciwzakrzepowe i nie wiem, czy są jakieś przeciwwskazania, co do zażywania polopiryny w takich sytuacjach?

  • Górek pisze:

   Najlepiej, jakbyś spytał się od razu swojego lekarza… to dziwne, że nie poinformował Cię szczegółowo o lekach, które możesz i których nie możesz przyjmować. Z tego, co mi wiadomo to kwas acetylosalicylowy rozrzedza krew… Tak na logikę, będzie powodował jeszcze silniejsze działanie aspiryny, więc nie ryzykowałbym. W tamtym roku ponoć prawie 3 tysiące osób zmarło z powodu krwotoków.

 3. Mariola Zabłocka pisze:

  Zgadzam się w całej rozciągłości z tą recenzją.
  Wielokrotnie kupowałam polopirynę max i polopirynę s… Obie sprawdzały się naprawdę słabiutko, niezależnie czy był to ból menstruacyjny, czy po prostu – nagła migrena. Nie wspominając już o tym, że wielokrotnie leciała mi po niej krew z nosa.

  • robert g. z poznania pisze:

   Po polopirynie nieraz krew zaczynała mi lecieć ciurkiem z nosa. Lekarz mi poradził, żeby zbadać poziom witaminy k i płytek we krwi… U mnie było wszystko ok, więc uznałem, że po całości polopiryna jest po prostu końską dawką. Nie biorę już tego typu leków, a od jakiegoś czasu próbuję całkowicie zrezygnować z tabletek na rzecz maści, kremów roślinnych z olejkami i ekstraktami. I w ogóle, drodzy Państwo, nie narzekam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemdziesiąt + = 72