Tabletki na ból kości Anapran Neo – opinie zawiedzionej klientki

Niestety już od dłuższego czasu mam poważne problemy ze stawami, które zaczynają boleć, gdy jestem zbyt aktywna lub zmienia się pogoda. Są to bóle, które skutecznie utrudniają mi codzienne funkcjonowanie i dlatego szukam sposobu na to, aby je złagodzić. Ostatnio, szukając w internecie rozwiązania mojego problemu, natknęłam się na Anapran Neo tabletki na ból kości. Przeczytałam skład oraz opinie i z początku myślałam, że jest to preparat idealny dla mnie.

Anapran Neo – opinie po rozczarowaniu

Przyjmowałam te tabletki przez naprawdę długi czas, mając nadzieje, że w końcu mi pomogą. Liczyłam na pozytywne efekty, które sprawią, że znów będę mogła powrócić do codziennego funkcjonowania i na dobre zapomnieć o bólu, który niestety jakiś czas temu zaczął się znów nasilać. Z całą pewnością miałam ogromne oczekiwania wobec tabletek Anapran Neo. W końcu jest to lek bardzo często reklamowany, a na opinie o nim można natknąć się bez problemu w internecie. Jak się jednak okazało, na mnie nie działa on zupełnie.

Ulotka dołączona do lekarstwa ostatecznie przekonała mnie, abym dała mu szansę, ale niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż nie wrócę już do tych tabletek. Wydaje mi się bezsensowne przyjmować lekarstwo, które w moim przypadku nie daje żadnego widocznego efektu. W takiej sytuacji wolę po prostu odstawić Anapran Neo i zastanowić się nad innymi rozwiązaniami, które w bezpieczny, ale przede wszystkim szybki i skuteczny sposób rozwiążą moje dolegliwości bólowe. Tak jak teraz po prostu nie da się funkcjonować.i chciałabym jak najszybciej zmienić coś w moim życiu.

Czy efekty po były zadowalające? Niestety nie

Być może moje bóle po prostu były zbyt silne. W końcu jest to lek dedykowany bólom słabym i umiarkowanym. Najpewniej po prostu nie radzi sobie z moimi dolegliwościami. Dodatkowo zniechęciły mnie skutki uboczne. Nie przepadam za łykaniem tabletek, które mogą w negatywny sposób odbić się na moim zdrowiu. Między innymi ulotka zawierała ostrzeżenia przed problemami z trawieniem, bólami brzucha, a nawet wymiotami. Dodatkowo musiałam zachowywać ostrożność podczas prowadzenia pojazdów, ponieważ tego typu lekarstwa mają to do siebie, że lepiej nie prowadzić po ich wzięciu.

Całe szczęście zrezygnowałam i znalazłam coś lepszego!

To właśnie ze wszystkich tych powodów zrezygnowałam ze stosowania Anapran Neo i sięgnęłam po żel Harpagon. Chyba nie muszę nawet wspominać, że naprawdę mi on pomógł! Dolegliwości bólowe w końcu ustąpiły, a ja mogłam wrócić do wykonywania dawnych obowiązków. Naprawdę pozbycie się bólu to ogromna ulga i cieszę się, że w końcu znalazłam środek, który jak nic innego trafia w ból właśnie, wtedy gdy tego potrzebuje. Od tej pory mam żel Harpagon zawsze przy sobie, ponieważ bóle stawów mogą powrócić niestety podczas zbyt dużej aktywności fizycznej lub przeciążenia. Wtedy jednak wystarczy nawet cienka warstwa tego żelu, abym całkowicie zapomniała czym jest ból. Z całą pewnością mogę polecić go osobom, które tak jak ja, do tej pory nie wiedziały gdzie szukać pomocy i w jaki sposób dobrać dla siebie odpowiednie lekarstwa, aby skutecznie one działały. Mając ten żel, nie obawiam się już kontuzji.