Tabletki Sufrin – opinie niezadowolonej klientki

Jestem kobietą w średnim wieku i moją pasją od zawsze były kwiaty. Niestety urodziłam się w mieście, całe dzieciństwo spędziłam tutaj, a później spotkałam męża, który nie wyobrażał sobie życia na wsi. Nasze pozostanie w mieście oznaczało dla mnie porzucenie marzeń o wspaniałym ogrodzie. Zapisałam się dlatego na specjalny kurs ogrodniczy i taki dla florystek. Teraz, gdy zbliżam się powoli do emerytury, mam więcej czasu dla siebie. Dzieci są już dorosłe i postanowiłam wrócić do swojego marzenia. Nie  stać nas na domek na wsi, poza tym cały czas musimy być blisko swojej pracy i ukochanego wnuczka. Dlatego za odłożone pieniądze kupiliśmy z mężem działkę za miastem, która jest wspaniałym miejscem do spędzania ciepłych, letnich wieczorów, a przede wszystkim do realizacji mojej pasji. Od kiedy mam kawałek upragnionej ziemi spędzam tam każda wolną chwilę bez względu na pogodę, dlatego nie raz zdarzało mi się plewić grządki w deszczu. To przebywanie w zmiennych warunkach, kucająca pozycja i mój wiek przyczyniły się do bólów stawów i mięśni. Nigdy wcześniej tak nie miałam. A teraz, gdy próbowałam podnieść mojego wnuczka z podłogi i schyliłam się do niego, bardzo zabolały mnie kolana.

Później ten ból często się powtarzał, budziłam się przez niego także w nocy. Poskarżyłam się mężowi na to, co odczuwam, więc już następnego dnia kupił dla mnie Sufrin.

sufrin opinie

Łykałam tabletki według instrukcji, ale ból nie ustępował, a ja coraz rzadziej bywałam na działce, ponieważ praca tam sprawiała mi dużo bólu.

Kiedy umówiłam się na kawę z moją starsza koleżanką opowiedziałam jej także o moich dolegliwościach i przykrości jaką sprawia mi niemożność dbania o moje rabatki. Znajoma poleciła mi maść “Harpagon Forte Max”, a ponieważ ufam jej opinii, postanowiłam wypróbować ten produkt.

Harpagon opinie

Już po kilku dniach stosowania ból wyraźnie się zmniejszył, a w następnie zniknął. Dzięki niemu znowu mogę pielęgnować moje kwiaty i bawić się z wnuczkiem bez obaw. Jeśli ból się pojawia, używam od razu maści i dolegliwości ustępują.

8 Odpowiedzi do Tabletki Sufrin – opinie niezadowolonej klientki

  1. jurkovv pisze:

    Zawsze się zastanawiam skąd się biorą te firmy, które robią następne słabe leki, które są równie beznadziejne jak 100 innych. Nie wyobrażam sobie by stosować taki Sufrin.

  2. sroka pisze:

    Szczerze powiedziawszy to kiedyś korzystałem z Sufrinu i miałem bardzo nieciekawe skutki uboczne. Nawet nie będę ich opisywał bo nie chcę wracać do tych przeżyć, ale bardzo smutna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *