• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Spray na ból kości Altacet Ice – opinie dlaczego nie warto go kupować

Od wielu lat codziennym elementem, a zarazem największym problemem, z którym się borykam są ciągłe stłuczenia, bóle mieści oraz stawów, do których dochodzi przez wykonywaną przeze mnie pracę. Już od 15 lat zajmuję się prowadzeniem firmy wykończeniowo-remontowej, w których działaniach sam bardzo chętnie i często uczestniczę. Niestety, przez ciągłe urazy, które są nieodłącznym elementem tej profesji czuję się osłabiony i obolały, co skutecznie ogranicza moje zaangażowanie i efektowność w pracy.

Znalazłem Altacet Ice przez opinie z internetu

Po pomoc sięgnąłem do internetu, jako, że jest to jedno z popularniejszych kompendium wiedzy. Natknąłem się tam na specyfik Altacet Ice spray na ból kości, którego to postanowiłem spróbować. Opinie na jego temat były bardzo podzielone, ale liczyłem, że pomoże mi on uporać się ze wszelkiego rodzaju bólami mięśni i stawów. Produkt Altacet Ice spray na ból kości był stosowany przeze mnie przez 2 miesiące i zdecydowanie nie zauważyłem żadnych pozytywnych efektów, gdyż nie pomagał mi na bóle mięśni i stawów, których doświadczałem zarówno podczas pracy, jak i w codziennym funkcjonowaniu.

Efekty a skutki uboczne

Ostateczna decyzja o zaprzestaniu kuracji przy pomocy tego produktu nastąpiła, gdy zauważyłem u siebie wiele skutków ubocznych, wynikających z jego użytkowania. Na moim ciele pojawiły się liczne reakcje skórne, głównie był to świąd oraz pieczenie, jednak z czasem doszedł do nich także rumień. Z obawy przed dalszymi niekorzystnymi następstwami postanowiłem całkowicie odstawić ten specyfik, który pomimo wielu zapewnień nie oferował nawet połowy tego, co zawierała ulotka Altacet Ice spray na ból kości. Lek ten miał bowiem, po jego nałożeniu na skórę działać ściągająco i przeciwobrzękowo, a także łagodzić dolegliwości bólowe, oddziałując chłodząco na skórę.

Dodatkowo, przez obecność w składzie leku Altacet Ice spray na ból kości – etanolu, moja skóra znacznie się przesuszała, co sprawiało mi duży dyskomfort. Nawet połowa moich oczekiwań względem tego specyfiku nie została spełniona, nie wspominając o jakichkolwiek pozytywnych skutkach jego stosowania, których nie było wcale. Jestem bardzo zawiedziony tym lekiem, gdyż straciłem pieniądze, a skutki jego stosowania negatywnie odbiły się na moim wyglądzie oraz samopoczuciu. Zdecydowanie nie polecam i odradzam jego użytkowanie.

Znajomy polecił mi dobry żel, który mi pomógł!

Moje poszukiwania idealnego specyfiku po zaprzestaniu stosowania Altacet Ice spray na ból kości nie ustały. Jeden z moich znajomych, który zajmuje się tą samą profesją co ja, polecił mi żel Harpagon. Chyba nigdy nie będę w stanie podziękować mu za zaprezentowanie tego żelu. Dzięki jego stosowaniu zminimalizowałem bóle kości, stawów i mięśni, które towarzyszyły mi każdego dnia. Jestem naprawdę mile zaskoczony, gdyż po wcześniejszych przeżyciach nie liczyłem, że znajdę taką substancję, która zniweluje moje problemy. Już po dwóch tygodniach stosowania zaobserwowałem pełne działanie przeciw-nawrotowe i obecnie żel Harpagon stosuje głównie profilaktycznie, nakładając go rano i wieczorem w miejsca problematyczne, które to zazwyczaj mnie bolały.

Dzięki stosowaniu tego żelu wrócił mój dawny zapał do pracy, która teraz sprawia mi zdecydowanie większą przyjemność. Natomiast ja poprawiłem jej wydajność. Mój dzień nie kończy się wraz z końcem mojej zmiany w pracy, a dopiero późnym wieczorem, co kiedyś było dla mnie niemożliwe przez nawracające bóle. To właśnie żel Harpagon rozwiązał moje problemy z bólem mięśni, stawów oraz kości.

3 Odpowiedzi do Spray na ból kości Altacet Ice – opinie dlaczego nie warto go kupować

 1. Mariusz pisze:

  Altacet Ice najlepiej się sprawdza, jak się go stosuje od razu. Nie czekasz aż noga Ci spuchnie i zacznie się tworzyć obrzęk.
  Plus jakie mogę wymienić:
  – bardzo chłodzi, ból znika od razu
  – wygodna aplikacja, wystarczy psiknąć

  Minusy jednak są, nie będę ukrywał, że nie:
  – forma sprayu niestety rzutuje na wydajność opakowania
  – z kolei wydajność sprawia, że pozornie niska cena… długodystansowo rośnie do sporych rozmiarów
  – nie ma nic leczniczego w składzie 🙂

  Mega ważne, Altacet Ice nie leczy. Czego spodziewać się po składzie: alcohol, methylal, menthol, propane, butane? Chyba tylko wysuszonej skóry od alkoholu 😉
  Ale spoko, jak chcesz natychmiastowo schłodzić miejsce, w które się uderzyłeś/wykręciłeś/nadwyrężyłeś.
  Mam nadzieje, że pomogłem.

  • tymo_n pisze:

   +1!

   Do tej pory używałem go raczej z przyzwyczajenia i nie czytałem składu – wychodzi na to, że naprawdę nie ma właściwości leczniczych
   Długofalowo na kontuzję sam nie wystarczy.

 2. Grzecho pisze:

  Obowiązkowy na meczach, gdy nie masz czasu wetrzeć niczego w kostkę, bark ramię. Psikasz i lecisz dalej, ale z perspektywy gracza, który na boisku spędza każdą wolną chwilę od 10 r.z. to jest krótkofalowe rozwiązanie i poniekąd ukrywanie urazów zamiast leczenia. A nieleczone urazy kończą się poważnymi kontuzjami, które potrafią cię wykluczyć z życia i gry na wiele miesięcy.
  Już lepiej te 15 złoty, które kosztuje Altacet Ice, dorzucić do porządnego masażu wykonywanego dobrym, leczniczym kremem, choćby altacetem, a dla profesjonalistów nawet harpagonem.
  Pozdro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemdziesiąt dwa ÷ dziewięć =