• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Kapsułki na ból kości Diclovit – opinie o leku

Już ponad rok walczę z nieznośnym bólem kości. Jest to niezwykle uciążliwe nie tylko ze względu na odczuwanie bólu, ale przede wszystkim z tego powodu, że przeszkadza mi w wykonywaniu podstawowych czynności. Mam duży dom i spory ogród, więc podczas prac fizycznych, które wykonuję naprawdę często, mam niemałe problemy z opanowaniem bólu.

Kapsułki na ból kości Diclovit opinie miały dobre, ale się nie sprawdziły

diclovit-opinie

Bywa, że zaprzestaję pracy na jakiś czas, po to by odetchnąć, odpocząć, dać ulgę bolącym kościom. Jest to dla mnie wyjątkowo niekomfortowe, ponieważ jestem mężczyzną w średnim wieku i chcę nadal być aktywny fizycznie, sprawny, gotowy do działania. Ból kości sprawia natomiast, że opadam z sił i tracę energię oraz motywację, a przecież tak bardzo ich potrzebuję. W związku z powyższym któregoś dnia stwierdziłem, że nie ma na co czekać i należy znaleźć środek, który mi pomoże. Znajomy z osiedla obok wspomniał kiedyś o preparacie Diclovit kapsułki na ból kości.

 

W końcu kupiłem kapsułki Diclovit

Nie miałem przecież nic do stracenia, więc kupiłem ten produkt i rozpocząłem jego stosowanie. Moi synowie oraz żona mieli niezbyt dobre opinie o tych kapsułkach, bo podobno kiedyś słyszeli od kogoś, że nie są one skuteczne. Nie słuchałem jednak ich porad, gdyż za wszelką cenę chciałem pozbyć się męczącego bólu oraz poczucia rezygnacji.

Kapsułki na ból kości Diclovit w mojej opinii są po prostu słabe

Zresztą zapoznałem się wcześniej z tym, co prezentowała dołączona do kapsułek ulotka oraz przeczytałem skład preparatu. Nic niepokojącego tam nie znalazłem, więc czułem się pewny siebie. Diclovit zażywałem około trzech tygodni. Z żalem stwierdzam, że efekty były kompletnie niewidoczne. Czekałem na pozytywną zmianę w postaci wykluczenia bólu kości, ale nic takiego nie następowało. Byłem tylko coraz bardziej poirytowany, a dzieci i żona patrzyli na mnie wymownie, jakby chcieli powiedzieć: “a nie mówiliśmy?”. Poza tym, że produkt nie działał tak jak obiecywano na ulotce, to jeszcze do tego straciłem apetyt i odczuwałem nieprzyjemny posmak w ustach. Nie wiedziałem, czy takie mogą być skutki uboczne stosowania tych kapsułek, ale po ich odstawieniu te symptomy minęły, więc na ten moment wydaje mi się, że tak właśnie było.

Nowa nadzieja – Harpagon zadziałał!

Po nieciekawych doświadczeniach z tym produktem, nie chciałem już niczego nowego próbować. Po prostu nie wierzyłem, że coś mi pomoże. Wtedy jednak żona zasłyszała gdzieś w towarzystwie, że na ból kości najlepszym rozwiązaniem jest krem Harpagon. Nigdy nie lubiłem się smarować jakimiś żelami czy kremami, ale z żoną nie było po co dyskutować. Zacząłem używać tego produktu i ku mojego zaskoczeniu, po tygodniu pojawiły się pierwsze pozytywne rezultaty. Okazało się, że Harpagon jest skuteczny w walce z moim bolącym układem kostnym. Naprawdę, to był strzał w dziesiątkę. Dzisiaj ze stuprocentową pewnością mogę polecić ten preparat, bo na własnej skórze sprawdziłem i zobaczyłem, że radzi sobie z problemem. Aktualnie czuję się świetnie i ból już nie podcina mi skrzydeł, nie blokuje wykonywania moich obowiązków w domu czy ogrodzie. To co istotne, nie wywołał on u mnie także żadnych skutków ubocznych. Warto wypróbować ten krem, ponieważ jest profesjonalnym wsparciem dla bolących kości.

4 Odpowiedzi do Kapsułki na ból kości Diclovit – opinie o leku

 1. aldona029 pisze:

  Lekarz przepisał mi diclovit na przewlekłe bóle reumatyczne. Ucieszyłam się strasznie, że ma w składzie witaminy z grupy B, ale niestety jest na receptę. Szkoda, bo trzeba będzie za każdym razem fatygować się do lekarza, żeby dostać receptę.

  • Roman W. pisze:

   Hej!
   Dla mnie to żadna strata. Witaminę z grupy b mogę równie dobrze dostać bez recepty, a niesteroidowe leki przeciwzapalne też da się kupić od ręki w aptece. Diclovit nie jest na tyle fenomenalny, żeby zażywać tylko go. 🙂

 2. Bazza pisze:

  Brałam diclovit przez 3 miesiące – kolana już nie bolały mnie tak, nawet jak wchodziłam na trzecie piętro. Niestety, za granicą nie wiem, gdzie go kupić. Nie ma czegoś podobnego bez recepty?

  • Moonia21 pisze:

   Bez recepty jest naprawdę od groma środków. Chociaż też nie ma co łykać wszystkich dostępnych tabletek, bo można żołądkowi zrobić krzywdę. Osobiście, najbezpieczniej się czuję, jak używam maści a nie tabletek. Maść przy okazji daje mi automasaż, który nie dość, że mnie relaksuje to na dodatek od razu zmniejsza ból. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięćdziesiąt sześć ÷ = szesnaście