• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki Ibum opinie o niedziałającym środku przeciwbólowym

W czasach ciągłego stresu i życia w pełnym pędzie coraz częściej spotykamy się z bólami kości, stawów i mięśni. Jak wynika z badań, na tego typu dolegliwości cierpią nie tylko ludzie starsi, ale coraz częściej również osoby młode. Nie właściwy tryb życia, praca przed komputerem, zbyt długie prowadzenie pojazdów w pozycji siedzącej, czy nadmierna ilość godzin spędzonych w pracy wpływają znacząco na możliwość wystąpienia bólu mięśni i stawów. Również wzmożona aktywność fizyczna sprzyja częstym kontuzjom, szczególnie dolnych partii ciała. Uśmierzenie bólu stawów domowymi sposobami jest nieskuteczne, dlatego należy sięgnąć po sprawdzone preparaty, których działanie jest potwierdzone i przynosi szybką ulgę.

Moja opinia o tabletkach Ibum

Na polskim rynku zasadniczo wyróżnić możemy preparaty przeciwbólowe w postaci tabletek oraz maści. Niestety większość środków w postaci tabletek znacząco obciąża wątrobę oraz może prowadzić do uzależnienia. Należy zauważyć, że preparaty zawarte w kapsułkach są sztucznie wytwarzane, co jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zażyta tabletka nie trafia w źródło bólu, dlatego często sięgam po kolejną kapsułkę, gdyż ból nie ustaje. Takie działanie prowadzi do szybkiego uzależnienia. Osobiście jestem kierowcą zawodowym i prowadzę siedzący tryb życia. Sprawia to, że zmagam się z bólem kręgosłupa.

Przetestowałem masę dostępnych środków na rynku. Po zastosowaniu środków takich jak tabletki Ibum ból nie ustawał od razu, co powodowało, że sięgałem po kolejne kapsułki. Niestety przyczyniało się to do wystąpienia efektów ubocznych w postaci nudności, co szczególnie przeszkadzało mi w pracy. Na szczęście z pomocą wychodzą na przeciw żele przeciwbólowe, których dużą zaletą jest działanie punktowe. Jednak z szerokiej gamy dostępnych maści, większość z nich jest również sztucznego pochodzenia. Np. Altacet powodowały u mnie zaczerwienienie oraz swędzenie skóry, co dyskwalifikuje te produkty i jest przestrogą dla konsumentów.

Harpagon Forte – moja opinia

Zdecydowanie najbardziej skutecznym i bezpiecznym (opartym na naturalnych składnikach) środkiem w postaci maści jest Harpagon Forte. Środek ten przyniósł mi natychmiastową ulgę, ból kręgosłupa został pokonany, a ja mogłem sprawnie wykonywać moja pracę. Również w porównaniu do innych produktów Harpagon Forte jest przystępny cenowo, gdyż niewielka jego ilość przynosi pożądany efekt.

Jestem osobą, która sięgając po maści przeciwbólowe nie szuka kompromisów. Działanie musi być natychmiastowe i bez żadnych efektów ubocznych. Harpagon Forte jest środkiem, który został opracowany przez reumatologów, co potwierdza jego skuteczność. Natychmiastowo pomógł mi uśmierzyć stany zapalne. Harpagon Forte swoją skuteczność zawdzięcza naturalnemu składnikowi w postaci korzenia diabelskiego pazura. Jest to roślina przebadana przez liczne instytuty naukowe, wskazująca silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Również dzięki zawartości olejków, moja skóra po zastosowaniu pozostaje miękka, nawilżona, co sprawia uczucie ukojenia. Co najważniejsze innowacyjne składniki maści sprawiają, że Harpagon Forte działa nie tylko na objawy, ale i na przyczyny bólu. Wzmacnia on struktury kostne i stawowe. Po stosowaniu tego preparatu bóle nie powracają tak często jak kiedyś.

Komu mogę polecić Harpagon Forte?

Tak naprawdę po przetestowaniu większości dostępnych środków przeciwbólowych Harpagon Forte mogę polecić każdemu. Radzi on sobie z bólami kości, mięśni i stawów o różnym nasileniu, nawet z tymi najbardziej dokuczającymi w życiu codziennym. Maść ta jest w stanie przynieść ulgę i szczęście. Niejednokrotnie w swojej pracy czułem, że nie dam rady pokonać bólu, jednak Harpagon Forte skutecznie pomógł mi nawet w najgorszych chwilach. Nie warto męczyć się i walczyć z bólem, wystarczy zastosować Harpagon Forte.

6 Odpowiedzi do Tabletki Ibum opinie o niedziałającym środku przeciwbólowym

 1. Ana pisze:

  Nudności po Ibum? 😮 Szok!!! Nie wezmę już chyba nigdy tych tabletek.

  • martina_de90 pisze:

   Jak to mówią – nigdy nie mów nigdy 😛
   Z tabletkami po prostu trzeba uważać i nie brać ich jak cukierki. Dopiero gdy ból jest naprawdę silny, warto sięgnąć po tabletkę.
   Niczego nie można demonizować, jednak oczywiście bezpieczniejsze są kremy 🙂

 2. Caroline K. pisze:

  Nie dziwi mnie pozytywna opinia na temat Harpagonu. Moja mama sobie niesamowicie go chwali, gdyż z powodu reumatyzmu nie mogła normalnie funkcjonować. A tu proszę, zwykły krem jej ulżył i nie musiała już faszerować się notabene drogimi lekami.

  • Aurelllia pisze:

   Moja kochana babcia cierpi na to samo.
   Nieustanny ból w łokciach, nadgarstkach, kolanach. Wszystko to przez reumatyzm.
   Niestety, z doświadczenia wiem, że wiele preparatów z apteki nie dają kompletne nic. 🙁
   Nie brałam jednak harpagonu. Nie myślałam, żeby ten krem jej zaproponować.
   Jest w ogóle wskazany osobom, które mają problemy z nadciśnieniem?

 3. T. pisze:

  Ibum na ból głowy albo ból menstraucyjny, jak najbardziej ok. Na bóle kości go nie brałam.

  • Mama Zośki i Tomka pisze:

   Ja często go stosuję u swoich dzieci w przypadku gorączki. Jednak wtedy często łączę go z paracetamolem, żeby przypadkiem lek nie przestał działać. Na bóle kostne jednak nie znalazł u mnie nigdy zastosowania. Nie wydaje mi się, żeby działał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × = cztery