Moja przygoda z lekiem Dicloziaja – opinie po stosowaniu

Jeszcze niedawno miałam spory problem z kolanami. Oprócz tego, że pracuję 8h dziennie na nogach, to po pracy ćwiczę na siłowni. Zaczęłam odczuwać coraz większy ból stawów kolanowych i przeszkadzało mi to w codziennych obowiązkach. W pracy nie mogłam wystać całej dniówki, a na siłowni czułam ogromny dyskomfort, kolana strzelały przy każdym przysiadzie. Miałam tego dość, więc kupiłam w aptece maść na takie dolegliwości. Niestety trafiłam na Dicloziaję, którą stosowałam po każdym treningu przez około trzy tygodnie.

dicloziaja opinie

Niestety, bo nic mi z tego nie przyszło. Ani nie załagodziła bólu, ani nie zmniejszyła obrzęku, którego doznałam podczas kontuzji. Miałam nadzieję, że może efekty przyjdą po czasie, ale nic takiego się nie stało. Stanowczo odradzam- zero efektów ze stosowania Dicloziaji.

Koleżanka poleciła mi Harpagon Forte Max, o którym nigdy wcześniej nie słyszałam, dlatego też nastawiona byłam negatywnie. Ale skoro nawet przyniosła mi go z domu, to co miałam do stracenia. Spróbowałam i nie żałuję.

Harpagon Forte opinie

Bardzo fajnie się rozprowadza na skórze i szybko wchłania. Od razu poczułam efekt chłodzenia i ukojenia dla moich kolan. Miłe uczucie, ale ciekawa byłam co będzie dalej. Znowu zaczęłam się smarować maścią po każdym treningu, tym razem był to Harpagon Forte Max.

Ciężko jest mnie do czegokolwiek przekonać, jednak tym razem poszło inaczej. Już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi pomógł. Efekty zauważyłam już po pierwszym tygodniu, a po dwóch już praktycznie nie czułam bólu. Super! To na prawdę działa, moje kolana odzyskały sprawność. W pracy bez problemu stoję te 8h, a na siłowni nie odczuwam już żadnego dyskomfortu. Kupiłam kolejne opakowanie Harpaganu Forte Max, a smaruję tylko jak mam potrzebę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. Dodam, że pomógł nie tylko mi. Mój brat miał ostatnio kontuzję po upadku na lodowisku. Od razu kazałam mu nasmarować się Harpaganem. I co? I właśnie śmiga na łyżwach po raz kolejny, o kontuzji szybko zapomniał. Są efekty, nie ma bólu- czego chcieć więcej.

10 Odpowiedzi do Moja przygoda z lekiem Dicloziaja – opinie po stosowaniu

 1. ziember napisał(a):

  Myślę, że takie maści można by brać – gdyby się wiedziało (np. po wizycie u lekarza albo w szpitalu), że mamy ogromne ryzyko wystąpienia choroby i symptomów w najbliższym czasie. Zgaduję, że wtedy – działałyby całkiem sprawnie, bo wyeliminowywałyby potencjał problemu.

  • kluzkk napisał(a):

   Ale radzić z już istniejącymi wadami to radzić sobie nie potrafią.

   • ufruk3 napisał(a):

    I co najgorsze – to jest specyfika wielu leków. Tak naprawdę usuwa tylko potencjalność wystąpienia czegoś – ale przecież w większości sytuacji życiowych nawet nie wiemy kiedy takie lekki powinniśmy brać, a na pewno nie bez końca codziennie bo nasze ciało by tego nie wyrobiło!

    • darius napisał(a):

     Taaak. Leki powinny mieć mocne oznaczenie, czy faktycznie są w stanie zwalczyć istniejące już problemy! Zmniejszenie bólu i lekkie pomniejszenie objawów to nie jest sprawa, która mnie zadowala.

 2. casimieer napisał(a):

  Szczerze powiedziawszy to kiedyś korzystałem z Dicloziaja i miałem bardzo nieciekawe skutki uboczne. Nawet nie będę ich opisywał bo nie chcę wracać do tych przeżyć, ale bardzo smutna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *