Aerozol na ból kości Elmetacin – opinie o preparacie

Z bólem kości męczyłem się praktycznie od kilku lat, chyba od czterech. W prawdzie te bóle nie były jakies specjalnie intensywne. Raczej mogłem wykonywać większość czynności. Piszę większość, ponieważ na przykład z jazdy na rowerze oraz pływania musiałem zrezygnować.

Aerozol na ból kości Elmetacin polecany przez farmaceutkę?

Poza tym jakoś wyjątkowo mi to nie utrudniało życia, po prostu dawałem rady to wytrzymać. W pewnym momencie podczas rozmowy ze znajomym z pracy pomyślałem sobie jednak: co to za życie, że muszę to wytrzymywać? Poruszyłem ten temat w trakcie danej rozmowy z przyjacielem z roboty i on oczywiście przyznał mi rację. Powiedział, że osobiście nie wyobraża sobie codziennie odczuwać jakiś ból, choćby minimalny. Zdecydowałem, że faktycznie dłużej tak być nie może. Rozpocząłem wtedy poszukiwania jakichkolwiek rozwiązań. Pierwsze co  przyszło mi do głowy to jakieś rozwiązanie farmakologiczne. Udałem się więc do apteki i zapytałem panią magister w okienku, czy może mi coś polecić na moje dolegliwości. Pani aptekarka zaproponowała mi Elmetacin aerozol na ból kości. Wtedy też od razu zauważyłem, że w całej aptece jest mnóstwo plakatów oraz ulotek informujących o skuteczności tego produktu i zachęcających do jego kupna.

Efekty uboczne aerozolu Elmetacin opisuje ulotka

elmetacin-opinieW związku z takim rozreklamowaniem danego produktu byłem przekonany, że będzie on efektywny i pomoże mi uporać się z bólem kości, który już od tak dawna odczuwałem. Nawet przez moment nie zastanowiłem się, czy aby te reklamy to nie jest tylko chwyt marketingowy. Potem wyszło mi to wszystko bokiem. Wróćmy jednak do początku. Po tym, jak pani sprzedawczyni zaproponowała mi ten aerozol, zapoznała mnie od razu również  tym, co zawierała jego ulotka. Przeczytała mi skład, który także krótko omówiła i przeanalizowała. Nie wspomniała jednak nic o ewentualnych skutkach ubocznych jego stosowania, ale wtedy w ogóle o tym nie pomyślałem. Byłem pełen przekonania, że moje uciążliwości dotyczące kości w końcu miną, gdy zastosuję ten środek.

Aerozol na ból kości Elmetacin – efekty uboczne stosowania

Stosowałem aerozol przez około półtorej tygodnia. Efekty, które miały się pojawić, okazały się kompletną fikcją i obiecankami producenta bez pokrycia. Ból kości był niezmienny, identyczny jak przed stosowaniem tego produktu. Poza tym, co było w tym wszystkim chyba najgorsze, miejsca jego aplikacji na skórze stały się całkowicie wysuszone. Moje ciało wyglądało tragicznie, jakbym miał łuszczycę. Nie dość, że skóra była tak mocno wysuszona, że żadne nawilżanie jej nie pomagało, to jeszcze przy okazji strasznie mnie to swędziało. Swędzenie było tak uporczywe, że budziłem się przez to w nocy. Istna masakra. Po tym okresie półtorej tygodnia od razu odstawiłem aerozol. Nie polecam tego preparatu nikomu, szkoda czasu i nerwów.

Dobre opinie w internecie to nie wszystko

Jestem przekonany, że pani w aptece musiała sprzedać ten aerozol, a reklamy rozwieszone w całym pomieszczeniu służyły tylko temu, aby zwabić klientów. Dziś już wiem, że lepiej zapytać znajomych o ich opinie na temat różnych produktów i wtedy wybrać coś, co naprawdę nam pomoże z bólem kości. Jak widać, nie wszystko co reklamowane i popularne jest skuteczne.