Jak uzależnić się od leków – 4flex – opinie po długim stosowaniu

Jako młoda osoba nie miałam żadnych problemów ze stawami – zawsze byłam zdrowa, wygimnastykowana i w niezłej kondycji. Niestety, lata lecą i w niektórych sytuacjach moje stawy zaczęły dawać mi o sobie znać. I zrobiłam wtedy to, co większość Polaków: zaczęłam łykać coraz więcej doustnych leków przeciwbólowych. Lekarka w końcu zrobiła mi niemal awanturę, że niszczę sobie zdrowie – takie tabletki uciszają na trochę ból (z biegiem czasu coraz mniej i na coraz krócej), ale nie walczą z przyczynami dyskomfortu.

Z polecenia zaczęłam stosować 4fex. Nie działał aż tak super, jak się spodziewałam, ale stosowałam go, bo w końcu polecił mi go ktoś związany z medycyną, wiec sądziłam, że wie, co robi.

4flex opinie

Wkrótce jednak złapałam się na tym, że widzę podobne efekty, jak przy środkach stosowanych doustnie – 4flex zaczął działać coraz słabiej i coraz krócej. A ja nie chciałam po prostu usiąść i nic nie robić z powodu bólów stawów. Przejrzałam masę opinii na temat różnych środków, mających usuwać nie tylko ten ból, ale i działać leczniczo na jego przyczyny. I zawsze to samo: jednym dany środek pomagał, a innym zupełnie nie.

Nie wierzę w cuda, ale w możliwości dobrego środka – tak!

Postanowiłam wiec sięgnąć po coś nowego, żeby po prostu nie kierować się czy to pozytywnymi, czy negatywnymi opiniami. W moje ręce trafił wtedy Harpagon Forte Max.

Harpagon opinie

Już od początku jego stosowania poczułam znaczną ulgę. Co więcej, środek ten działał znacznie mocniej i na dłużej, niż stosowane przeze mnie do tej pory środki. Dzięki temu nie musiałam go stosować częściej, niż to konieczne.

Ja już prawie zapomniałam, jak to jest, kiedy przez cały dzień nie bolą stawy. A dzięki Harpagon Forte Max mogłam sobie przypomnieć to fantastyczne uczucie. Poczułam się młodsza, sprawniejsza, bardziej kobieca – mogłam przestać się martwić, że przy następnym ruchu zaboli mnie kolano, czy łokieć. Moje ruchy stały się więc miększe i zwinniejsze.

Teraz absolutnie polecam Harpagon Forte Max wszystkim z mojej rodziny i znajomym i jeszcze nikt nie powiedział mi, że źle doradziłam, a wręcz przeciwnie!

6 Odpowiedzi do Jak uzależnić się od leków – 4flex – opinie po długim stosowaniu

 1. wiśniowa pisze:

  4flex to następna oszukana korporacja! Wydają 3 te same leki w 3 postaciach by golić ludzi jak owce! bardzo nieładnie

  • ania9090 pisze:

   Jakby te leki jeszcze działały albo były dobre… ale nieee, jednego nie dokończą, a już go kopiują.

   • wiśniowa pisze:

    Dlatego tak bardzo szanuję twórców Harpagon Forte Max. Raz, dobrze, bez robienia nie wiadomo jakiej bańki medialnej.

    • maliinty pisze:

     Tak, zdecydowanie to musi być dobry lek – skoro całą reklamę mu robią oddolnie ludzie! A nie sama firma sobie.

     Zresztą, taką firmę to ja rozumiem – która skupia się na stworzeniu jak najlepszego leku, a nie reklamowaniu go.

 2. kwiatkowaa pisze:

  Z 4flex jest taki problem, że nie dość, że nie działa na dolegliwości – to jeszcze może bardziej podrażnić nasze ciało czy wywołać następne negatywne skutki. Bolesna sprawa mówiąc krótko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *