Traumon – opinie o straconych pieniądzach

Jestem mamą dwóch małych urwisów którzy ciągle rozrabiają. Jakieś dwa miesiące temu gdy chciałam uspokoić tych rozrabiaków i biegałam za nimi bardzo mocną uderzyłam się klamkę w łokieć. Niby nic ale stłuczenie gotowe, siniak i wielki ból. Ból był naprawdę ogromny bo myślałam że nie wytrzymam. Jednak później trochę przeszło nawet o tym zapomniałam. Wszystko zaczęło się tego samego dnia wieczorem kiedy chciałam pójść pod prysznic i znowu uderzyłam tym łokciem niefortunnie w ścianę.

Zdążył już tam powstać wielki siniak i ból tak okropny że musiałam wziąć lek przeciwbólowy. Na drugi dzień kupiłam w aptece żel Traumon bo ponoć jest dobra na stłuczenia.

traumon opinie

W ulotce pisało że czas leczenia w przypadku urazów to dwa tygodnie więc zaczęłam smarować łokieć 3 razy dziennie zgodnie z zaleceniami. Ból może trochę się zmniejszył. W ciągu dnia nawet mi nie doskwierał gorzej było gdy musiałam gwałtowniej ruszyć ręką. Minęło dwa tygodnie ale łokieć nadal bolał. Zdziwiło mnie to bo ponoć żel miał pomóc do dwóch tygodni.

Podczas jego stosowania producent również obiecał że ból ustąpi, ale łokieć bolał. Co prawda mniej niż na początku ale bolał.

Wtedy wyczytałam na forum że nie każdy żel czy maść są skuteczne a forumowicze polecają maść Harpagon Forte Max.

Harpagon Forte opinie

No i powiem wam że faktycznie maść zrobiła swoje bo już po pierwszym użyciu poczułam znaczącą ulgę. Mogłam swobodnie ruszać łokciem i nie bolał. Wiem, że to zasługa tej maści bo od razu gdy tylko się nią posmarowałam po łokciu ból ustąpił. Żeby tego było mało po kilku dniach stosowania zapomniałam już nawet że mój łokieć był w takim opłakanym stanie. Powiem wam że ten krem Harpagon Forte Max jest faktycznie dobry i warto go mieć w domu. Przydał się znowu po kilku dniach kiedy mąż wrócił z tenisa z naciągniętymi mięśniami na plecach. Od razu posmarowałam go maścią Harpagon Forte Max i był mi bardzo wdzięczny, bo ból szybko ustąpił. Teraz wiem że przy tej dwójce małych urwisów muszę mieć zawsze w domu ten krem bo pomógł mi przetrwać najgorszy ból.

7 Odpowiedzi do Traumon – opinie o straconych pieniądzach

 1. tyra43 pisze:

  Zawsze łapałem alergię po Traumonie A wy? Mam wrażenie, że jest zbytnio przesadzona Ech.

 2. geralt pisze:

  chciałem tylko skromnie dodać, że bardzo cieszę się z tego jak działa obecnie nasz polski rynek medyczny, ze istnieją takie firmy i tworzą takie leki jak Harpagon Forte Max. Jestem już znużony koncernami, które chcą nas od siebie uzależnić i w ogóle nie dbają o nasze zdrowie – a tutaj ten lek. Całkowite przeciwieństwo.

  • cirilollollo pisze:

   Na czym polega to przeciwieństwo?

   • geralt pisze:

    Że działa. Działa całkiem szybko. Jest przyjemny (wręcz łagodzący) w użyciu. Że ma bardzo odpowiedni koszt co do jakości i wiesz, że nikt Cie nie oszukuje. I co ważniejsze, każda ilość jest robiona specjalnie dla Ciebie! A nie na masową skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *