Intensywne ćwiczenia a Orton flex – opinie i wielkie rozczarowanie

Rok temu zaczęłam intensywnie ćwiczyć, głównie były to jazda na rowerze, długie spacery i jogging. Bardzo szybko odczułam, że moje stawy zwłaszcza biodrowe są przeciążone. Po jakimś czasie nawet krótki spacer sprawiał, ze ból bioder był bardzo uciążliwy. Najgorzej było w nocy. Nie mogłam spać i tylko przewracałam się z boku na bok budząc męża. Pewnego dnia miał już chyba tego dość i przyniósł mi  tabletki o nazwie Orton Flex.

Saszetki Orton Flex – opinie naobiecywały dużo a rzeczywistość to zweryfikowała

orton flex opinie

Stwierdził że powinny mi pomóc więc zaczęłam je łykać. Jednak obiecywane skutki w postaci zmniejszonego bólu czy jego całkowite ustąpienia nie przychodziły. Zażywałam preparat przed dobrych kilka tygodni ale ból nadal był silny. Nie wiedziałam już co mam począć przecież takie tabletko powinny dużym stopniu uśmierzyć ten ból. Powiedziałam mężowi że te jego tabletki Orton Flex nie działają i rzuciłam je na dno szuflady. Pewnego razu wybrałam się z mamą w odwiedziny do babci.

U babci zauważyłam maść, którego używała – bardzo mnie zainteresowała

Zauważyłam na stoliku maść Harpagon Forte Max.

Harpagon Forte opinie

Babcia powiedziała, że jej pomaga na wszystkie bóle i jeżeli dalej dokucza mi biodro to może mi ją polecić. Zaczęłam więc smarować się tym kremem. Pamiętam że po raz pierwszy gdy nałożyłam go przed snem przespałam całą noc. Ból nie był tak intensywny żeby mnie obudzić. Krem Harpagon Forte Max faktycznie zgodnie z opinią babci poskutkował już po pierwszym zastosowaniu. Nie uśmierzył bólu całkowicie, ale mijały dni, a ból faktycznie był coraz mniejszy. Do tego stopnia, że zamówiłam sobie zapasową tubkę, którą schowałam do swojej prywatnej apteczki z ich strony https://harpagonforte.pl/

Jestem niezmiernie pozytywnie zaskoczona działaniem żelu!

Po dwóch tygodniach regularnego stosowania maści Harpagon Forte Max znowu mogłam wyjść na długi spacer bez obaw że wrócę z ogromnym bólem bioder. To było cudowne uczucie ponieważ uwielbiam spacery. Maść stosuje regularnie zawsze wtedy gdy zaczynam odczuwać ból i wszystko przechodzi. Bardzo cieszę się, ze tego dnia pojechałam do babci i poleciła mi krem Harpagon Forte Max bo nie wiem co bym bez niego zrobiła. To tylko krem a tak bardzo ułatwił moje życie. Nie stresuje się już tym, że za chwilę biodra zaczną mnie boleć i znowu nie prześpię całej nocy. Jestem teraz wypoczęta i zrelaksowana.