Najbardziej przereklamowany suplement – Collaflex – opinie

Przez wiele lat pracowałem fizycznie i to naprawdę ciężko. Dobiegając czterdziestki, czułem się przynajmniej o 15 lat starszy. Bolały plecy, mięśnie i stawy. Lekarz powiedział, że jak nie zacznę o siebie dbać, to w końcu nie będę mógł się ruszać bez bólu. Założyłem wiec własną firmę, którą kieruję zza biurka i od biedy robię za dostawcę, robiąc zwykle za kierowcę. Bóle stawów i pleców jednak pozostały.

Uważałem, że trzeba coś z tym zrobić, więc zacząłem stosować  Collaflex.

collaflex opinie

Wierzyłem, że tak zachwalany suplement musi mi pomóc i kropka. Wybrałem jedno opakowanie, później drugie i – niestety – nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy. Dodatkowo wciąż zdarzały się dni, kiedy musiałem posiłkować się tabletkami przeciwbólowymi. Zrobiłem badania i okazało się, że stan moich stawów wcale się nie polepszył. Przestałem wierzyć w suplementy diety.

Coś jednak trzeba było zrobić. Nie chciałem przesadzać ze środkami przeciwbólowymi, które na trochę przytłumiały moje dolegliwości, ale nie leczyły.

Mam dość nieskutecznych suplementów!

Zmieniłem dietę według zaleceń dietetyka, a na bolące miejsca zacząłem stosować Harpagon Forte Max, polecony mi przez jednego z pacjentów mojego dietetyka.

Harpagon opinie

Kiedy zacząłem go stosować, akurat miałem dość ciężki dzień – dużo jeżdżenia samochodem i biegania po urzędach. Przed wyjściem z domu posmarowałem bolące stawy i koło południa uświadomiłem sobie, że poruszam się bez problemów. Kolana nie zabolały od rana, podobnie jak i plecy. Spokojnie pozałatwiałem wszystko i wróciłem do domu. Od tego dnia Harpagon Forte Max towarzyszy mi codziennie, ale nie muszę go nakładać nie wiadomo ile. To po prostu działa. Znów mogę żyć i działać. Do pracy fizycznej już nie wrócę, ale mogę sam załatwiać wszystkie ważne sprawy i czuwać nad rozwojem firmy, bo mam właściwą odpowiedź na ból.

Pomyśleć, że prawie pogodziłem się kiedyś z tym, że bolą mnie stawy i plecy. Byłem bliski uznania, że tak po prostu musi być. Nie, wcale nie musi. I piszę to do każdego, kto ma taki sam problem, jak ja kiedyś. Harpagon Forte Max to właściwe rozwiązanie – to naprawdę działa!

8 Odpowiedzi do Najbardziej przereklamowany suplement – Collaflex – opinie

  1. ericcio pisze:

    Collaflex jest środkiem na zasadzie placebo, wątpie by w ogóle mógł działać, a pewnie jak się coś z nim udaje to przypisujemy mu naturalne odruchy obronne naszego ciała.

  2. seba45 pisze:

    Nie dziwię się autorowi, że tak o u niego wyglądało! Collaflex nie ma szans tego zwalczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *