Lekarz polecił mi Arcalen – opinie po stosowaniu maści na ból mięśni

Kilkanaście dni temu dosyć mocno uderzyłam się w bok spadając ze schodów. Strasznie cierpiałam. Nie mogłam nawet chodzić. Po dwóch dniach ból był już tak silny i uporczywy że postanowiłam pójść do lekarza. Nie chciałam brać doustnych środków przeciwbólowych bo one okropnie niszczą żołądek. Chciałam żeby lekarz doradził mi jaką maścią mogę smarować to opuchnięte miejsce. Dodatkowo pojawił się duży siniak więc potrzebowała skutecznego środka. Lekarz polecił mi Arcalen.

Maść Arcalen a opinie i rozterki po stosowaniu

arcalen opinie

Zaczęłam smarowanie boku tą maścią. Po pierwszym razie troszeczkę pomogło więc ucieszyłam się. Jednak kolejne dni w których smarowałam bok maścią arcalen nie były już takie miłe. Dostałam jakiegoś uczulenia i wysypki a ból nadal był silny. Nie dość że maść nie pomogła to jeszcze mi zaszkodziła. To było straszne. Po kilku dniach zamiast się poprawić było jeszcze gorzej.

Z Arcalenu przerzuciłam się na Harpagon i to była dobra decyzja!

Byłam już tak zdesperowana że zaczęłam wydzwaniać do znajomych z wołaniem o pomoc. Wtedy moja ukochana przyjaciółka poleciła mi (w jej opinii) cudowną maść o nazwie Harpagon Forte Max. Więc jeszcze tego samego wieczoru zamówiłam tubkę z https://harpagonforte.pl/

Kurier dostarczył paczkę pod moje drzwi dzień później, a ja się nią wysmarowałam. Od razu ból zelżał i przejrzałam na oczy. To niewiarygodne że zwykła maść podziała jak doustny lek przeciwbólowy. Przez kolejne dni dalej używałam kremu Harpagon Forte Max bo widocznie zmniejszał obrzęk a przede wszystkim ten uporczywy ból.

Jakie mam zdanie o Harpagonie po dłuższym używaniu?

Przyznaje że na początku bałam się żebym znowu nie dostała jakiejś straszliwej wysypki ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Po tygodniu a dokładnie po 10 dniach byłam jak nowo narodzona. Dobrze wiedzieć że istnieją maści takie jak Harpagon Forte Max które nie dość że nie uczulają, przynoszą szybką ulgę w bólu to jeszcze działają jak doustne środki przeciwbólowe. Teraz już wiem co stosować zawsze gdy zdarzy się jakiś wypadek.

Polecam wam serdecznie stosowanie maści Harpagon Forte Max na wszelkie stłuczenia, urazy i tak dalej. Nie trujcie się tabletkami przeciwbólowymi bo nie warto skoro jest krem Harpagon Forte Max. Ja teraz zawsze mam go w domu i jestem gotowa na wszystko.