Słabe działanie Colafit – opinie po kuracji

Od jakiegoś czasu bardzo zaczęły dokuczać mi stawy. Bolą mnie szczególnie kolana, wyjście po schodach jest dla mnie prawdziwym utrapieniem. Od niedawna ból nasilił się na tyle, że nawet wyjście do sklepu jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Nie mogę sobie pozwolić na to wszystko, ponieważ mieszkam sama, dzieci odwiedzają mnie rzadko i nie chce się im narzucać. Moja lekarka powiedziała mi, że problem będzie narastał i muszę coś z tym zrobić. Zaleciła mi przyjmowanie suplementu diety, który poprawiłby moją sprawność i ochronił stawy. Doradziła mi więc preparat colafit i zaczęłam jego stosowanie. Miałam nadzieję, że ból choć trochę ustanie, stawy się zregenerują i odzyskam swoją dawną sprawność. Chciałam naprawić stawy choć do takiego stopnia, aby wyjście po schodach czy do sklepu nie było dla mnie problemem.

colafit opinie

Colafit nie kosztował mało, ale wiedziałam, że muszę go kupić. Jednak najgorsze jest to, że łykałam codziennie colafit przez długi czas, ale nie widziałam jakiegoś pozytywnego działania na moje stawy. Być może czułam że nie jestem aż tak unieruchomiona jak dawniej i mogę wyjść do pobliskiego sklepu, ale to mi nie wystarczało. Po preparacie spodziewałam się lepszych rezultatów.

Chciałam spróbować czegoś innego i wtedy córka poleciła mi maść Harpagon Forte Max.

Harpagon opinie

Używał jej mój wnuczek kiedy stłukł sobie łokieć i ponoć dobrze działała. Córka stwierdziła, że maść szybko działa, o wiele lepiej niż tabletki, bo ma działanie miejscowe i wystarczy smarować nią kolana i inne dokuczliwe miejsca. Cena kremu Harpagon Forte Max była zbliżona do ceny colafitu, więc nie przepłaciłam.

Zaczęłam więc smarować kolana i biodra kremem Harpagon Forte Max. Córka nie myliła się i maść naprawdę szybko zaczęła działać. Już po trzech dniach jej stosowania odczułam dużą różnicę. Mogłam znowu na tyle swobodnie się poruszać, że nawet wybrałam się na krótki spacer. Później już było tylko coraz lepiej. Po kilku tygodniach regularnego stosowania maści Harpagon Forte Max moje stawy się zregenerowały i teraz mogę normalnie chodzić.

7 Odpowiedzi do Słabe działanie Colafit – opinie po kuracji

 1. oswald pisze:

  chciałem tylko skromnie dodać, że bardzo cieszę się z tego jak działa obecnie nasz polski rynek medyczny, ze istnieją takie firmy i tworzą takie leki jak Harpagon Forte Max. Jestem już znużony koncernami, które chcą nas od siebie uzależnić i w ogóle nie dbają o nasze zdrowie – a tutaj ten lek. Całkowite przeciwieństwo.

  • Brunn pisze:

   Na czym polega to przeciwieństwo?

   • oswald pisze:

    Że działa. Działa całkiem szybko. Jest przyjemny (wręcz łagodzący) w użyciu. Że ma bardzo odpowiedni koszt co do jakości i wiesz, że nikt Cie nie oszukuje. I co ważniejsze, każda ilość jest robiona specjalnie dla Ciebie! A nie na masową skalę.

 2. Teodor44 pisze:

  Colafit to następna oszukana korporacja! Wydają 3 te same leki w 3 postaciach by golić ludzi jak owce! bardzo nieładnie

  • lehh pisze:

   Jakby te leki jeszcze działały albo były dobre… ale nieee, jednego nie dokończą, a już go kopiują.

   • stachuu54 pisze:

    Dlatego tak bardzo szanuję twórców Harpagon Forte Max. Raz, dobrze, bez robienia nie wiadomo jakiej bańki medialnej.

    • ogrodnik7 pisze:

     Tak, zdecydowanie to musi być dobry lek – skoro całą reklamę mu robią oddolnie ludzie! A nie sama firma sobie. Zresztą, taką firmę to ja rozumiem – która skupia się na stworzeniu jak najlepszego leku, a nie reklamowaniu go.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *