• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Żel na ból kości Falogel Neo – opinie o żelowym bublu

Każdy kto chociaż przez chwilę doświadczył bólu kości, zdaje sobie dobrze sprawę z tego, jaki to nieznośny problem. Mnie schorzenie to dopadło jakieś parę miesięcy temu i przez to nie zrealizowałem swojego największego marzenia, a mianowicie nie wziąłem udziału w biegu na dwadzieścia pięć kilometrów. Bieg ten planowałem od dawna, jak również szykowałem się do niego intensywnie. Niestety, przegrałem walkę z bólem. Przyznam, że przed tym wydarzeniem bagatelizowałem wcześniejsze symptomy, jednak ta sytuacja uświadomiła mi powagę problemu. Natychmiast zacząłem pytać ludzi o opinie i rozglądać się za jakimś produktem na ból kości. Znajomy z sąsiedztwa wspomniał podczas jednej z naszych rozmów o Felogel Neo żel na ból kości.

Farmaceutka streściła mi ulotkę i przedstawiła opinie o Felogel Neo – żelu na ból kości

falogel-neo-opinie

Nie jestem typem człowieka, który parę razy zastanowi się, zanim podejmie decyzję. Ruszyłem za to od razu do apteki po wspomniany żel. Wypytałem panią magister o skład oraz o instrukcje dotyczące stosowania preparatu. Otrzymałem najważniejsze informacje, a pani była tak uprzejma, że zrobiła mi tez krótką analizę wszystkiego, co zawierała dołączona do opakowania ulotka. Wszystko wydawało się być w jak najlepszym porządku. Po przybyciu do domu rozpocząłem kurację nowym preparatem. Miałam głęboką nadzieję, że mój koszmar związany z bólem kości nareszcie skończy się raz na zawsze i znów będę mógł być aktywnym facetem, spełniającym swoje marzenia. Wierzyłem, że efekty używania żelu będą tak znakomite, że już na wiosnę będę mógł ponownie rozpocząć przygotowywanie się do kolejnego biegu na długi dystans. Ku mojemu rozczarowaniu myliłem się. Rezultatów smarowania bolących miejsc danym środkiem nie było. Obiecanki producenta okazały się nierealne.

Żel na ból kości Felogel Neo – efekty nie przyszły

Byłem sfrustrowany i zawiedziony tą sytuacją. Miałem poczucie źle zainwestowanych pieniędzy, a także odczuwałem totalną bezradność, bo nie wiedziałem jak mogę uśmierzyć dokuczający mi coraz bardziej ból kości. Czułem, że mój czas radości życia minął i teraz trzeba będzie przyzwyczaić się, że z wiekiem tak już jest, że schorzenia tego typu są naturalne. Pomimo próby racjonalizacji nie potrafiłem się z tym pogodzić. Chciałem wrócić do swojego stanu sprzed niecałej połowy roku.

Znalazłam żel, który faktycznie pomaga

Na szczęście nie poddałem się w walce o swoją aktywność fizyczną i prawidłowe funkcjonowanie. Udałem się do specjalisty, gdzie spotkałem się z prawdziwym zrozumieniem, rzetelną diagnozą oraz skutecznym rozwiązaniem. Rozwiązanie to stanowił krem Harpagon, który lekarz polecił mi bez zawahania. Zostałem poinformowany o tym, że jest to całkowicie bezpieczny produkt, który działa kompleksowo na problem kości. Faktycznie, już po dwóch tygodniach stosowania widziałem sensowną różnicę. Zmiana była bardzo korzystna, ponieważ z dnia na dzień bóle kości były rzadsze i mniej intensywne. Harpagon profesjonalnie rozprawił się z moimi zdrowotnymi kłopotami, umożliwiając mi w ten sposób ponowne przygotowania do nowych biegów. Obecnie jestem już w trakcie treningów i cały czas towarzyszy mi ten właśnie krem. Na ten moment nie znam lepszego środka na ból kości.

5 Odpowiedzi do Żel na ból kości Falogel Neo – opinie o żelowym bublu

 1. marczyński pisze:

  Falogel neo był ze mną przez ok 10 dni. Nie chciałem go używać dłużej, bo ulotka jasno mówi, żeby nie przekraczać ustalonego czasu. Ale słabiutko, falogel nie poradził sobie z kontuzją, zmarnowane niestety przede wszystkim czas, który mógłbym poświęcić na kurację czymś po prostu sprawdzonym…

 2. tomek334 pisze:

  Z tego co wyczytałem w ulotce, to proszę się nie nastawiać na spektakularne efekty z falogel neo, bo wyraźnie jest napisane, że leczy on ŁAGODNE stany zapalne.

  • Karolaa pisze:

   Co więc na mocniejszy ból?
   Falogel mi nie pomógł, polećcie coś błagam, bo ból w nadgarstku już nie daje mi spać w nocy.

 3. Ra.fal pisze:

  Witam.
  Dwa lata temu uległem wypadkowi i niestety bardzo ucierpiała na tym moja stopa. Nie będę sypał tutaj żargonem medycznym, jak z rękawa. Po prostu polecam Wam pochylić się jednak nad Harpagonem. Rozumiem, że najwygodniej jest pójść do apteki i coś wziąć z polecenia aptekarki albo w ogóle – bo zapadło nam w pamięć z reklamy. A wiele preparatów, które dosłownie sprawiają, że nasze stawy młodnieją, przechodzi obok nosa… niezauważenie…

  • anonimowa pisze:

   Ja uwielbiam wszystko co niszowe i nie przereklamowane.
   Ale najbardziej mnie zawsze opinie przekonują, opinie innych użytkowników. I tak wiem np., że falogel nie wypada najlepiej i, że lepiej go nie kupować. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

24 − = siedemnaście