• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Żel na ból kości Diclofenacum Fastum – opinie o popularnym leku

O Diclofenacum Fastum żel na ból kości usłyszałem w rozmowie dwóch starszych kobiet, podczas gdy oczekiwałem w kolejce do lekarza. Do specjalisty zarejestrowałem się z powodu częstych, powtarzających się, natrętnych dolegliwości układu kostnego. Miałem problem z tak zwanym normalnym funkcjonowaniem, ponieważ kości tak mnie bolały, że nie byłem w stanie na niczym innym skupić swojej uwagi. Zatem słysząc podczas przebywania w przychodni zdrowia od starszych pań o Diclofenacum Fastum żel na ból kości, a jednocześnie mając niewiele czasu, postanowiłem natychmiast zakupić ten lek i go wypróbować, rezygnując z dalszego czekania w niemałej kolejce. Jak się potem okazało, był to niezły błąd.

diclofenacum-fastum-opinie

Żel na ból kości Diclofenacum Fastum – opinie i skład

Żel dostałem od ręki w pierwszej lepszej aptece. Poprosiłem panią magister, by była tak uprzejma i przeczytała mi na szybko skład leku, bo akurat nie miałem przy sobie okularów, a jestem mężczyzną w średnim wieku i powoli zaczynają mi się także problemy ze wzrokiem. Ekspedientka zgodziła się na moją prośbę i prezentując mi ulotkę, wyjaśniła skład. Dodała, że ulotka nie zawiera żadnych kruczków czy haczyków, więc zadowolony zakupiłem Diclofenacum Fastum żel na ból kości. Już tego dnia wieczorem wypróbowałem dany preparat po raz pierwszy.

Diclofenacum Fastum – efekty

Uczucie po posmarowaniu było przyjemne, orzeźwiające, dające złudne poczucie działania leku. Niestety efektów nie było nawet po kilku tygodniach smarowania obolałych miejsc, za to pojawiły się objawy wysypki. Tam gdzie smarowałem danym żelem, zaczęły wyskakiwać mi najpierw małe krostki, potem natomiast było ich coraz więcej oraz wyglądały gorzej i bardziej poważnie. Byłem tym zaniepokojony, ale gdyby Diclofenacum Fastum żel na ból kości przynosił efekty w związku z bólem kości, mógłbym przetrwać te krosty i specjalnie nie narzekać. Jednak skoro rezultatów nie było, postanowiłem raz na zawsze odstawić dany lek. Po odstawieniu i przeminięciu skutków ubocznych w postaci wysypki, udałem się ponownie do przychodni zdrowia, tym razem zaczerpnąć profesjonalnej rady, co stosować na tak uporczywe bóle kości, jakie mnie spotykały.

Diclofenacum Fastum miał dobre opinie, ale mi nie pomógł

Lekarz w gabinecie nie chciał komentować działania Diclofenacum Fastum żel na ból kości, ale przepisał mi od razu produkt Harpagon. Wyjaśnił, jak go stosować i dodał, że jest to lek godny zaufania, bezpieczny oraz sprawdzony przez setki pacjentów z podobnymi objawami do moich. Faktycznie, warto było dopytać o poradę i wsparcie eksperta, gdyż lek Harpagon pomógł mi uporać się z bólami kości, które jeszcze niedawno zatruwały mi codzienność i utrudniały wykonywanie podstawowych czynności. Dziś jestem szczęśliwym pięćdziesięciopięciolatkiem, aktywnym dziadkiem, seniorem-sportowcem i jestem z tego dumny. Harpagon jest ze mną przez cały czas. Przy okazji wykonałem też komplet różnego rodzaju badań i jestem spokojny o jutro. Wiadomo, że każdy z nas ma swoje opinie i swoje prywatne doświadczenia. Jednym Diclofenacum Fastum żel na ból kości może pomóc, dla innych Harpagon będzie bardziej przystępny i skuteczny – to pewnie kwestia indywidualna. W każdym razie, dbajmy o swoje zdrowie.

5 Odpowiedzi do Żel na ból kości Diclofenacum Fastum – opinie o popularnym leku

 1. jaworz20 pisze:

  Niestety muszę się zgodzić, wielokrotnie podchodziłem do preparatów z diklofenakiem. Tak naprawdę niezależnie od urazu, czy był to naciągnięty mięsień, czy zapalenie łąkotki – efekty były bardzo słabe i ból szybko powracał.

 2. Pozdrawiam, Aneta pisze:

  Moja babcia stosowała codziennie maść z diklofenakiem na swoje bóle reumatyczne. 78 lat, bóle były z nią i za dnia, i nocą. Odwiedzałam ją przy każdej możliwej okazji, ale moje serce pękało na widok tych trzęsących się rąk i smutnej twarzy. Osobiście kupiłam jej Diclofenacum Fastum i zawiozłam do babci, żeby od razu mogła sobie posmarować stawy. Wiem, że smarowała regularnie kremem przez kolejne 3 tygodnie. Mówiła, że jest lepiej, ale równie dobrze mogły to być zapewnienia babci, która nie chce martwić swojej wnuczki. Niestety babcia po 1,5 miesiąca zmarła na udar. Nie chcę tu niczego insynuować, ale dopiero po fakcie dowiedziałam się, że długotrwałe stosowanie takich leków zwiększa prawdopodobieństwo udaru… o 60%.

  Pozostawiam tę informację Wam… zróbcie z nią w zasadzie, co chcecie, ale ja uważam, że to nie jest bez znaczenia… Do tej pory moja babcia miała dobre wyniki krwi…
  Pozdrawiam, Aneta

 3. Vienna pisze:

  Używałam do tej pory regularnie leków z diklofenakiem, bo mam nawrotowe bóle kolana. Większość było w tabletkach i trochę jestem przerażona tym, co piszecie. Wydawało mi się, że to jeden z bezpieczniejszych leków. Muszę w takim razie pilnie znaleźć coś innego!

  • Zbigniew Haro pisze:

   Vienna – jak bierzesz w tabletkach, to najszybciej sobie podrażnisz śluzówkę żołądka. A to naprawdę potem spory kłopot.
   Od siebie mogę zaproponować, żebyś po prostu przerzuciła się na maści, które będzie można łatwo wmasować w nogę. A masaż jak najbardziej pomoże sam w sobie. Zdecydowanie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 ÷ cztery =