• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki na ból kości Upsarin C – opinie rodziców

Z bólami kości borykam się praktycznie odkąd skończyłam trzydziesty rok życia. Po urodzeniu dwójki dzieci coraz częściej bolały mnie kolana, kości śródstopia czy ramion. Śmiałam się do koleżanek, że powoli zaczynam się starzeć. Było to jednak jeszcze do wytrzymania i specjalnie nie wpływało na moje codzienne życie. Z czasem jednak przestało mi być do śmiechu, ponieważ dzieci rosły oraz stawały się naprawdę aktywne i potrzebowały mojej uwagi a także sprawności fizycznej, a ja stawałam się coraz bardziej obolała. Wiele czynności sprawiało mi ból. Trudność sprawiały mi: kucanie, klęczenie, skakanie, bieganie. Nie mogłam normalnie bawić się z dzieciakami, bo wciąż towarzyszył mi nieznośny ból. Wtedy wiedziałam już, że potrzebuję farmakologicznego wsparcia. Kiedyś w jakiejś ulotce przeczytałam o preparacie Upsarin C tabletki na ból kości.

Tabletki na ból kości Upsarin C zawiodły mnie tak szybko jak je kupiłam

upsarin-c-opiniePrzemyślałam sprawę i stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Upsarin C dostałam w pierwszej napotkanej po drodze aptece. Ulotka produktu była najzwyczajniejsza, nic ciekawego. Skład był dla mnie trudny i niezrozumiały, ale nie przejmowałam się tym, gdyż miałam na ten temat takie zdanie, że w przypadku większości leków czy wyrobów medycznych tak to wygląda. Tabletki zażywałam długo. Cała kuracja trwała prawie miesiąc. Było mi bardzo przykro, ponieważ efekty były zerowe. Naprawdę nie zauważałam najmniejszej poprawy stanu swojego zdrowia.

Upsarin C – opinie w internecie nie są zgodne z prawdą

Ból wciąż był uporczywy i uniemożliwiający codzienną aktywność, taką jak zabawy z własnymi dzieciakami czy uprawianie małego ogródka z warzywami. Co więcej, odkąd zaczęłam stosować te tabletki, często czułam się niedobrze, miałam nudności i osłabiony smak. Jak się potem okazało, były to skutki uboczne. Objawy te przeszły tuż po odstawieniu tego środka.

Najwidoczniej nie zadziałał on na mój organizm prawidłowo. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy człowiek ma inne reakcje na różne preparaty. W tym przypadku nie było mi pisane wyleczyć bólu kości. Może byłam uczulona na jakiś składnik tabletek, a może po prostu mój organizm czegoś nie toleruje i koniec. Może komuś to odpowiada i przynosi pozytywne efekty, u mnie jednak było odwrotnie i niestety nie mogę uznać tego produktu za skuteczny.

Efekty uboczne tabletki na ból kości Upsarin C skutecznie mnie zniechęciły, ale…

To co mnie ratowało i sprawiło, że mogłam w najlepsze bawić się z dziećmi, ponieważ ból przestał mi doskwierać, to Harpagon. Jest to preparat na ból kości w formie kremu. Trochę się zdziwiłam, że jakiś krem może być tak dobry i efektywny, ale takie są fakty. Dzięki temu preparatowi odetchnęłam z ulgą i już nie przejmuję się żadnymi uciążliwościami układu kostnego. Jestem aktywną, pełną optymizmu i niezliczonych pomysłów mamą, która nareszcie może swoją całą uwagę poświęcić swym ukochanym pociechom, a nie zamartwiać się stanem swojego zdrowia. Z całego serca mogę polecić Harpagon wszystkim, którzy borykają się z tym męczącym problemem. Nie ma sensu wydawać zbędnie pieniędzy na niesprawdzone produkty. Warto zasięgnąć rad innych i wziąć pod uwagę ich opinie. Moje zdanie jest niezmienne, ten krem wyeliminował u mnie bóle kości.

6 Odpowiedzi do Tabletki na ból kości Upsarin C – opinie rodziców

 1. malwina pisze:

  Spora dawka aspiryny w dobrej cenie, ale tylko jako środek doraźny, żeby lekko zmniejszyć ból. Na dłuższa metę, myślę, że bez kremów stworzonych na stricte ból kości się nie obejdzie.

 2. kociara90 pisze:

  Parę miesięcy temu jeszcze Upsarin można było kupić, ale teraz to praktycznie niemożliwe. Zdecydowanie szybciej można się dorwać do do zwykłej aspiryny i oddzielnie witaminy c.
  Poza tym to poprawny lek, jednak bez szału.

 3. Dexter45 pisze:

  Czy to normalne, że po upsarinie mam zawroty w głowie i ból brzucha?
  Przynajmniej… tak mi się wydaje, że to upsarinie, bo nic innego nie przyjmowałem… Nigdy tak nie miałem i nie wiem, czy się martwić. Jak na złość teraz nie tylko boli mnie bark, ale i wszystko inne… :/

  • anon2 pisze:

   A przeczytałeś ulotkę? Tam wszystko jest opisane.
   Swoją drogą to tylko mnie przekonuje, żeby nie brać tabletek w ogóle. Zdecydowanie wolę inną formę – maść, plaster, coś mnie agresywnego dla ciała.

   • Dexter45 pisze:

    Niby nie przekroczyłem max. liczby tabletek, którą można przyjąć, ale jak widać… trzeba jeszcze bardziej się ograniczać i uważać.
    Oj, prędko nie minie zanim znowu wezmę tabletkę… Też muszę się przerzucić na maść. Żołądek musi mi się zregenerować.

 4. kajtek pisze:

  Za dużo aspirynki to bardzo łatwo można doprowadzić do krwawienia z przewodu pokarmowego. Szkoda, że tak mało się uświadamia ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięćdziesiąt siedem − = 87