• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki na ból kości Reumelox – opinia o składzie i efektach

Ból kości jest mi znany już od dawna. Z powodu mojej szczególnej pasji jaką jest codzienna aktywność w postaci regularnego bieganie i ćwiczeń fitness, notoryczne i powracające bóle były dla mnie okrutnym doświadczeniem, najzwyczajniej dobijało mnie to. Musiałam w związku z tym zmniejszyć swoją aktywność, rzadziej ćwiczyć, uważać na każdym kroku. W środowisku rodzinnym i zawodowym docierały do mnie różne opinie na temat produktów zwalczających takie objawy. W ręce wpadły mi wtedy Reumelox tabletki na ból kości.

Tabletki na ból kości Reumelox – ulotka i inne informacje

reumelox-opinie

Cieszyłam się, że może wreszcie przestanę się denerwować, martwić stresować. Miałam prawdziwą nadzieję na skuteczność tych tabletek i wierzyłam, że uda mi się przezwyciężyć niekomfortowe uczucie bólu kości, a następnie stopniowo wrócić do systematycznych ćwiczeń fitness oraz biegania na różne dystanse. Jeżeli chodzi o techniczne kwestie, ulotka preparatu była całkowicie zwyczajna i nic mnie w niej nie zaskoczyło. Zawierała opis skutków ubocznych, wszelkie ważne informacje o danych tabletkach, jak również ich skład. Nie miałam więc żadnych powodów do obaw. Rozpoczęłam kurację i trwała ona ponad dwa tygodnie. Niestety podczas stosowania tabletek Reumelox byłam zawiedzona podwójnie.

Reumelox to nie są dobre tabletki na ból kości

Po pierwsze, oczekiwałam jednak, że po takim czasie pojawią się już pewne efekty. Nic podobnego. Tak naprawdę nie odczuwałam żadnej pozytywnej różnicy w porównaniu do mojego stanu przed rozpoczęciem zażywania preparatu. Kości nadal bolały i bolały, miałam nawet wrażenie, że jest ze mną tylko coraz gorzej i że zamiast zdrowieć i eliminować objawy, ja się pogrążam w bólu. Po drugie, w tym czasie nienaturalnie zaczęły mi puchnąć niektóre części ciała, np. palce, okolice kostek. Nie wiedziałam, o co tu chodzi i zaczęłam się poważnie zamartwiać. Wpadłam jednak na to, że być może jest to jakieś z działań niepożądanych wywołane tabletkami na ból kości. No i faktycznie tak było. Tuż po odstawieniu produktu, te symptomy przeszły w ciągu półtorej dnia i do tej pory nigdy już nie wróciły. Definitywnie były one wywołane stosowaniem tego wyrobu medycznego. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że ludzie różnie reagują na niektóre specyfiki, ale osobiście nie mam odwagi nikomu polecić tego środka.

Tabletki na ból kości Reumelox – w mojej opinii nie warto

Po tym niemiłym doświadczeniu udałam się do lokalnej apteki i poruszyłam temat tych tabletek w rozmowie z panią magister. Usłyszałam od niej niezwykle mądre słowa, że w wyborze środków na ból nie należy kierować się od razu w stronę znanych nazw, marek czy producentów. W stu procentach zgadzam się z panią aptekarką i dzisiaj już doskonale wiem, że są lepsze sposoby, by znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Ważne jest popytanie o opinie i informacje od różnych osób, dobre przeszukanie stron internetowych, zapytanie o poradę specjalisty, np. sprzedających w aptece, lekarzy, pielęgniarek. Nie ma sensu ryzykować i narażać swój organizm na skutki uboczne poprzez stosowanie niesprawdzonych preparatów, ponieważ to może odbić się negatywnie na naszym zdrowiu oraz samopoczuciu. Zamiast takich nieodpowiedzialnych eksperymentów, lepiej jest poszukać czegoś bezpiecznego i sprawdzonego.

5 Odpowiedzi do Tabletki na ból kości Reumelox – opinia o składzie i efektach

 1. Majka50 pisze:

  Po tabletkach miałam okropne rewolucje w żołądku. Potem dopiero wyczytałam, że ma laktozę w składzie… Po co to komu potrzebne?

  • Jowita Zagłębie pisze:

   Jestem po trzech opakowaniach reumeloxu przez reumatyzm. Działanie takie 6/10. Czuć, że zwiększ mobilność w stawach, ale nie przywraca sprawności. Odkąd zaczęłam się smarować maścią na reumatyzm jest o wiele lepiej. Mogę się schylać i nie bolę mnie już tak ręce w chłodniejsze dni.

   • Reumelox to tak naprawdę sam meloksykam… Bezpieczny, ale nie na wszystko co z reumatyzmem pomaga. Nie rozumiem, dlaczego go tak reklamują…

    Możesz powiedzieć, jaka maść się u Ciebie sprawdziła??
    Ja liczyłem, że końska maść rozgrzewająca cokolwiek da, z racji tego, że nieustannie marzłem we wszystkie stawy i przez to nie mogłem nimi ruszać. Ale nic nie dała, tylko śmierdziałem okropnymi ziołami.

    • Jowita Zagłębie pisze:

     Maść końska to też strzał w ciemno najczęściej. Tam jest dużo tych rodzajów, jakiś mieszanek ziołowych. Moja przyjaciółka jedną z nich poparzyła sobie udo. 2 tygodnie gojenia 🙂

     A zapach wiadomo, subiektywna sprawa, ale prawda, że nie należy do najlżejszych.

     harpagon w ogóle chyba nie ma zapachu. Ja mogę się posmarować nim przed zebraniem albo przed wejściem do tramwaju i nie muszę się wstydzić, że ludzie będą się za mną odwracać. 😛
     Jaki czas temu można było sobie po prostu darmową próbkę zamówić tutaj https://harpagonforte.pl/ Popatrz sobie.

 2. łempicka w. pisze:

  Niby nie powinno się kierować tylko tymi najbardziej znanymi markami i reklamami… ale ode mnie to jest silniejsze. Prędzej wybiorę coś, co widziałam już w reklamie 30 razy niż coś, co pierwszy raz na oczy widzę!

  ALE NIE RÓBCIE TAK… Ile to razy się na tym sparzyłam!
  Jakieś niedziałające syropki, ale jakie popularne! Coś na dobre samopoczucie i stawy!
  A są takie perełki, które nie maja tyle pieniędzy na reklamy, bo wszystko lądują w badanie składników, żeby nie POWODOWAŁY RAKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ siedemdziesiąt pięć = 79