• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki na ból kości Nurofen Ultima – opinie i reklamy to nie wszystko

Nigdy nie życzyłabym nikomu takiego bólu kości, z jakim ja się zetknęłam. Od niecałego roku walczę z tym problemem. To się nie stało oczywiście z dnia na dzień, lecz ból rozwijał się w czasie. Z delikatnego, nieszkodliwego bólu przemieniał się w coraz bardziej intensywny, unieruchamiający. Chwilami opadałam z sił, nie mogłam wykonywać podstawowych czynności. Gdy w ciągu dnia długo przebywałam na nogach, wieczorem ból był tak silny, że zdarzało mi się płakać w poduszkę. Po prostu coś strasznego, nie do wytrzymania. Niestety zamiast udać się do specjalisty, jak polecała mi przyjaciółka, ja w pierwszej lepszej aptece zakupiłam Nurofen Ultima tabletki na ból kości, będąc pewna, że taki produkt od razu mi pomoże.nurofen-ultima-opinie

Tabletki na ból kości Nurofen Ultima – ulotka i efekty?

Tabletki te okazały się być kompletnie przeciętne i nieefektywne. Ulotka jak ulotka, nic nowego i nic ciekawego. Sądzę nawet, że taki skład jak ma Nurofen Ultima, ma także wiele innych wyrobów dostępnych na rynku. Oczekiwałam spektakularnych rezultatów, jednak moje nadzieje okazały się niemożliwe do spełnienia. Rodzina i przyjaciele pytali mnie o efekty, a ja nie mogłam przekazać im dobrych informacji. Czułam się beznadziejnie. Ból kości nie ustępował, a gdy było trochę lepiej, trwało to naprawdę krótko, maksymalnie około jednej godziny.

Brak pozytywnych efektów Nurofenu Ultima…

Co więcej, podczas kuracji danymi tabletkami zauważyłam, że mam zmniejszony apetyt, a rano czułam suchość w ustach. Później dopiero zorientowałam się, że były to skutki uboczne zażywania tego preparatu. Na szczęście, tuż po odstawieniu tabletek objawy te ustąpiły. Ciekawe, że gdy weszłam w internet i zaczęłam szukać różnego rodzaju informacji o negatywnych skutkach używania Nurofen Ultima, natrafiłam na mnóstwo opinii. Opinie te w zdecydowanej większości nie były dobre. Ludzie narzekali, tak samo jak ja, że podczas kuracji czuli się niedobrze, mało jedli itd. Po rezygnacji z tego preparatu, martwiłam się dalej, ponieważ musiałam szukać innego rozwiązania moich kłopotów zdrowotnych.

Lekarz polecił mi dobry żel

Na ratunek przyszedł z pomocą krem Harpagon. Lekarz w przychodni zdrowia powiedział, że jest to produkt, który na pewno mi pomoże. Specjalista nie pomylił się. Harpagon po dwóch tygodniach stosowania całkowicie zmienił moje nastawienie do tego typu wyrobów. Po posmarowaniu nim bolących miejsc czułam wspaniałą ulgę. Kości rzadziej i mniej bolały. Mogłam znów  cieszyć się życiem i swoim zdrowiem. Kontynuowałam swoje ulubione aktywności, prace, czynności. Dzięki temu żelowi wróciły moja siła i chęci do życia. Myślę, że produkty na ból mogą różnie działać na wszystkich z nas. Jednemu pomogą, drugiemu niestety nie. Jeden od razu odczuje zmianę na lepsze, drugi musi na nią poczekać dłużej. Osobiście mogę z ręką na sercu polecić ten preparat, bez żadnych wyrzutów sumienia. Wiem, że jest on godny zaufania, nieinwazyjny, wygodny w użyciu oraz niedrogi. Poza tym jest także łatwo dostępny i przede wszystkim przynosi realne skutki. Nic nie jest tak dobre, według mnie, w walce z bólami kości jak Harpagon. Nie ma po co dłużej się męczyć, lepiej wypróbować.

4 Odpowiedzi do Tabletki na ból kości Nurofen Ultima – opinie i reklamy to nie wszystko

 1. Hanka90 pisze:

  Po uszkodzeniu łąkotki dostałam od lekarza nurofen ultima, jako środek przeciwbólowy. Niestety, szybko się okazało, że nie można go stosować dłużej niż parę dni, więc tak czy inaczej musiałam szukać zamiennika.
  Nie wiem, jak stosowanie go przez 3 dni ma pomóc. Chyba na naprawdę łagodne bóle, bo na mój kompletnie nic nie dał Nurofen ultima.

 2. Andrzej, Płock pisze:

  Po nurofenie przez 4 dni czułem się tragicznie i nie mogłem do siebie dojść. Nie polecam, jak ktoś ma bardzo wrażliwy żołądek, bo nudności i bóle brzucha gwarantowane.

 3. Gonzi pisze:

  Paracetamol i ibuprofen w jednej tabletce, to bardzo mocne połączenie… W zasadzie to martwiłbym się, czy nie zaszkodzi np. wątrobie albo żołądkowi.
  Zostanę chyba przy swoich sprawdzonych sposobach na jakiekolwiek bóle, tym bardziej kości. Wygrzewanie, gorące kąpiele, i masaże naturalnymi kremami a czasami olejkami ziołowymi. Nie faszeruję się niczym od prawie 7 lat.

  • Jakyll pisze:

   Naturalne kremy, czyli np. maść końska? Jak dla mnie to bardzo babciny sposób i do końca wierzyłem, że w ogóle może zadziałać. Nie wspominając już o tragicznym zapachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× osiem = sześćdziesiąt cztery