• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki na ból kości Asprocol – opinie o leku przeciwbólowym

Niestety, przypadłości stawów mam od dawna. Wcześniej jakoś sobie z nimi radziłem i żyłem w miarę komfortowo. Niestety, lata lecą i organizm – wraz z biegiem czasu – przestaje sobie tak szybko radzić z pewnymi chorobami. Z bólami stawów miałem spokój od kilku lat, aż znów powróciły i wszystko zaczęło wskazywać na to, że trzeba się będzie tym problemem zająć na serio.

Asprocol kupiłam przez opinie mojej rodziny

W aptece, w której najczęściej moja rodzina kupuje leki, polecono mi Asprocol tabletki na ból kości. Bałem się wprawdzie o żołądek, ale pani magister zwróciła uwagę, że w skład tych tabletek – oprócz środka przeciwbólowego i przeciwzapalnego – wchodzi też składnik chroniący żołądek. To mnie trochę uspokoiło. Wiedziałem jednak, że nie mogę przekraczać maksymalnej zalecanej dawki. Na szczęście ulotka dokładnie wskazywała, ile środka można bezpiecznie przyjmować.asprocol-opinie

Przyjmowałam tabletki na ból kości Asprocol prawie miesiąc i nic

Moja kuracja tymi tabletkami trwała bezproblemowo przez trzy tygodnie. Efekty były nawet zadowalające. Dopiero dziś – z perspektywy czasu – wiem, że wcale nie były tak dobre, jak powinny przy takim składzie. W każdym razie na jakiś czas zrobiłem się spokojniejszy. Stawy wciąż przypominały o sobie, jednak dawka leku przynosiła względną ulgę. Jednak w kolejnych tygodniach co kilka dni zacząłem odczuwać lekki dyskomfort w żołądku. Z początku nie wiązałem tego z tabletkami na stawy, ale w końcu dotarło do mnie, że to one stały za pojawiającymi się problemami żołądkowymi. Może Asprocol powinien być stosowany tylko przez krótki czas i doraźnie? Może stosowałem go za długo? Wtedy jednak nie miałem chwilowo czasu, żeby się nad tym głębiej zastanawiać. Miałem sporo pracy. Kiedy stawy bolały, brałem tabletkę, czekałem na ustąpienie bólu i – jeśli to żołądek zaczynał pobolewać – piłem miętę.

Asprocol – efektów brak

W końcu jednak nastał taki moment, ze kolejna tabletka praktycznie wcale nie zadziałała, a  Asprocol zaczął mieć wyłącznie niepożądane skutki w postaci problemów z żołądkiem. Musiałem szybko zadziałać. Odstawiłem te tabletki i żołądek niemal natychmiast zareagował pozytywnie. Za to stawy znów zaczęły boleć i to dość porządnie.
Postanowiłem znaleźć tym razem jakiś żel lub krem – w każdym razie środek stosowany bezpośrednio stosowany na bolące miejsce. Na razie miałem dość tabletek. Czytałem opinie nt. różnych maści i kremów; były one dość zróżnicowane.

Zasłyszane opinie przekonały mnie do żelu Harpagon

Nie mogłem się wiec zdecydować na nic konkretnego. Któregoś dnia w pracy usłyszałem rozmowę dwóch kolegów właśnie o bólach stawów. Jeden wspomniał, że wyeliminował ten problem stosując żel Harpagon. Włączyłem się do rozmowy i na podstawie zdobytych informacji zdecydowałem się wypróbować ten żel. Ulga była natychmiastowa! Każde zastosowanie żelu powodowało, że ból znikał w ciągu kilku minut i powracał po coraz dłuższych okresach w mniejszym natężeniu. Pozytywne skutki używania żelu Harpagon trwały przez cały czas kuracji. Żel musiał naprawdę działać nie tylko na sam ból, ale i przyczynę. Dzisiaj – po półtora miesiąca od początku kuracji – czuję się świetnie. Jestem aktywny, nic nie przeszkadza w pracy i w miarę czynnym spędzaniu wolnego czasu. Po prostu super!

6 Odpowiedzi do Tabletki na ból kości Asprocol – opinie o leku przeciwbólowym

 1. Marysia31 pisze:

  Pamiętam, że kiedyś asprocol był reklamowany jak bezpieczniejsza wersja aspiryny. Podobno miał jakieś składniki, które chroniły żołądek przed krwawieniem. Szkoda, że juz nigdzie nie jest dostępny, bo mnie to przekonało.

  • Tasia29 pisze:

   Wydawało mi się, że tylko u mnie go wycofali… Chyba jednak ogólnie przestali go dostarczać do aptek…

   • Asia Grudziądz pisze:

    Marysia31 – to wszystko brzmi wspaniale, ale trzeba pamiętać, że wtedy sprawdzi się tylko przy małym bólu.
    Jak złapie Cię ostry napad, coś z korzonkami albo kręgosłupem czy zębem… Taka jedna tableteczka nie pomoże i trzeba będzie wziąć tego więcej. Wtedy nie będzie już działał tak łagodnie dla żołądka.

 2. Tomasz Masłowski pisze:

  Przepraszam, ale nie rozumiem. Pan tu wyżej pisze, że miał problemy z żołądkiem i dlatego musiał Asprocol odstawić, a oni reklamują to jako preparat bezpieczny dla brzucha? Coś tu nie gra.

  • Wiktor145 pisze:

   Kłamstwo ma krótkie nogi – może preparat do końca tak bezpieczny nie był, jeżeli ostatecznie to żołądek na nim najbardziej ucierpiał.
   Znawcą nie jestem, ale tabletki omijam szerokim łukiem.

   • Michael pisze:

    Wiktor145 – polecisz jakąś maść na zbitą rękę? Boli, pulsuje i jest brzydko zasiniaczona, niestety gram w rugby i co rusz mam brzydkie kontuzje. Ile jednak można faszerować się paracetamolem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × dwa =