• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Tabletki musujące na ból kości Aspirin Ultra Fast – opinie o ultra wpadce

Ból kości śródstopia stał się moim codziennym utrapieniem. Nadwyrężyłam stopę podczas biegania i odczuwałam dyskomfort, który narastał każdego dnia. Miałam trudności z poruszaniem się, chodzenie sprawiało mi ból, nie wspominając już o moim ulubionym bieganiu. Jestem osobą aktywną i taki uraz stał się moim prawdziwym problemem. Poszukałam pomocy w aptece i kupiłam Aspirin Ultra Fast tabletki musujące na ból kości.

Dlaczego Aspirin Ultra Fast? Opinie i fajna nazwa

Wydawało mi się, że forma tabletek musujących będzie dla mnie odpowiednia, ponieważ mam też wrażliwy żołądek i nie chciałam łykać zwykłych pastylek. Rozpuszczałam tabletki w szklance wody zgodnie z tym co było napisane na ulotce i przyjmowałam dwa razy dziennie. Szczerze mówiąc smak tego musującego płynu nie był zbyt przyjemny, ale nie zrażałam się, bo przecież nie o walory smakowe tu chodzi. Czytałam opinie o Aspirin Ultra Fast w internecie i były one w porządku, dlatego myślałam, że jestem na dobrej drodze do wyeliminowania bólu z mojego życia, który bardzo komplikował moje codzienne funkcjonowanie. Nie mogłam robić nic więcej poza chodzeniem do pracy i spędzaniu wieczorów na kanapie przed telewizorem. Nawet chodzenie po mieszkaniu sprawiało mi ból, dlatego z przykrością porzuciłam wszelkie codzienne czynności na rzecz przymusowego wylegiwania się w fotelu.

Efekty i skutki uboczne po Aspirin Ultra Fast

Przyjmowałam rozpuszczone tabletki z niesmakiem przez kilka dni, ale niestety dyskomfort podczas poruszania się nie znikał. Pomagało na dwie, trzy godziny, a później wszystko wracało do punktu wyjścia. Co więcej, pojawiła się u mnie zgaga i ból brzucha, czego w ogóle się nie spodziewałam. Moje samopoczucie znacznie się pogorszyło. Myślałam, że taka forma tabletek będzie łagodna dla żołądka, ale widocznie się pomyliłam. Oczywiście producent informuje o możliwych skutkach ubocznych, takich jak właśnie zgaga czy zaburzenia żołądka i inne, jednak do tej pory przy stosowaniu musującej formy preparatów nie spotkała się z taką reakcją mojego organizmu. Pomyślałam, że składniki muszą być bardzo inwazyjne. I co ciekawe, moje przypuszczenia potwierdziła moja przyjaciółka pielęgniarka, która wpadła do mnie w odwiedziny i radziła mi jak najszybciej zrezygnować z przyjmowania Aspirin Ultra Fast.

Nie miałam innego wyjścia, jak tylko odstawić to musujące “cudo”. Niesmak pozostał u mnie do dziś. Skład tego leku zdecydowanie nie jest dla mnie odpowiedni. Ulotka informuje, że musująca forma przyśpiesz wchłanianie leku, dzięki czemu jego działanie jest efektywniejsze. Ciekawe, że w moim przypadku efekty były zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zawiodłam się na tym preparacie i wiem, że już nigdy do niego nie wrócę.

Przyjaciółka poleciła mi genialny żel, który mi pomógł!

Trudności z chodzeniem pozostały i musiałam szukać innego rozwiązania. Przyjaciółka, znając już moje kłopoty z żołądkiem, poleciła mi lek w formie żelu Harpagon, który zwalcza ból stawów, mięśni i kości i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Okazało się, że to znakomite rozwiązanie na moje problemy. Każdego dnia ból stawał się coraz mniejszy i wracałam do normalności. Byłam zachwycona tym żelem! Bardzo dobrze się wchłaniał i działał szybko, przynosząc mi natychmiastową ulgę. Dodatkowo żel wzmacnia tkankę chrzęstno-stawową, dzięki czemu nie działa tylko powierzchownie uśmierzając ból, ale zwalcza przyczyny dolegliwości. W jego składzie znajdują się też olejki zmiękczające, co poprawia stan skóry. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten preparat. Dzięki niemu nareszcie mogę normalnie funkcjonować i znowu cieszyć się życiem, bez żadnych ograniczeń.

3 Odpowiedzi do Tabletki musujące na ból kości Aspirin Ultra Fast – opinie o ultra wpadce

 1. Eny:) pisze:

  Pierwsze co nas uczyli o aspirynie, to fakt, że nie można z nią przesadzać, bo nawet ta rozpuszczalna może powodować krawienia z układu pokarmowego… Tak jak w zasadzie wszystkie NLPZ. Poza tym to jaki ma wpływ na ciśnienie… Nie, nie dla każdego jest wskazana, a reklamują ją jak cudowny środek na wszystko.

  • MariuszKamiński pisze:

   To co w takim wypadku brać? Przyznaję się, że aspiryna, jako przeciwbólowy środek na skręconą kostkę była dla mnie oczywista.

   • Eny:) pisze:

    Może po prostu maść przeciwbólową.
    No nie wiem dokładnie, co ci przepisał lekarz (bo zakładam, że u jakiegoś byłeś po skręceniu kostki), ale czemu by nie wziąć jakieś maści? Kupić dobrą, z przetestowanym składem, naturalną, która ma te składniki aktywne. Możesz nawet wziąć taką z dodatkiem NLPZ, co prawda w maści nie będzie tak toksyczny dla organizmu, ale to nadal nlpz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięćdziesiąt dziewięć − dziewięćdziesiąt trzy =