Tabletki na ból Molekin Osteo – opinie po rozczarowaniu

Na wakacjach bardzo dużo spacerowałam i mocno nadwyrężyłam sobie nogi i kręgosłup. Ból narastał stopniowo i pewnego razu wieczorem gdy wróciłam ze spaceru czułam jak bolą mnie całe nogi. Tak dziwnie pulsowały a ból był aż świdrujący. Myślałam że po prostu przesadziłam ze spacerami i wszystko wróci do normy następnego dnia. Jednak ból był coraz ostrzejszy i dodatkowo zaczęło mnie kłoć w lewej stopie. Wtedy wyczytałam że kobiety w moim wieku powinny zażywać preparaty wzmacniające kości.

Zdecydowałam się więc kupić taki suplement diety i wybrałam tabletki Molekin Osteo.

Molekin Osteo opinie

Zrezygnowałam ze spacerów i zaczęłam przyjmować preparat zgodnie z zaleceniami. Miałam nadzieję że do końca wakacji sytuacja poprawi się na tyle, że jeszcze wybiorę się na dłuższy spacer. Ból jednak nadal był silny, czułam po prostu jak bolą mnie kości a zwłaszcza lewa stopa. Miałam wrażenie że tabletki Molekin Osteo raczej nie działają ale dalej je brałam bo nie miałam nic lepszego na oku. Wtedy w internecie natknęłam się na opinie na temat maści Harpagon Forte Max. Od razu mnie zaciekawiła ponieważ miała bardzo dobre opinie. Nie miałam nic do stracenia i zamówiłam sobie ten krem.

Harpagon forte opinie

Pamiętam że odczułam wielką ulgę gdy posmarowałam kremem Harpagon Forte Max pierwszy raz moją stopę. Po dwóch razach ustał ten dokuczliwy, kłujący ból i miałam wrażenie że moje nogi odzyskują lekkość. Kilka dni póżniej gdy smarowałam regularnie nogi w bolących miejscach coraz mniej były ociężałe i bolące. Do dziś pamiętam że nie mogłam uwierzyć w to że poczułam tak szybko ulgę i krem Harpagon Forte Max okazał się taki dobry. Dobrze że trafiłam na to forum i zamówiłam maść ponieważ dzięki niej mogę znowu chodzić na długie spacery. Zawsze gdy ból się pojawia smaruje to miejsce maścią Harpagon Forte Max i wszystko przechodzi. Mam też wrażenie że maść pomaga nie tylko miejscowo ale też leczy wewnętrzne stany zapalne bo moje nogi dawno nie były tak lekkie. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy to tylko ta maść. Naprawdę robi swoje. Polecam.