• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Olfen Patch – opinie o plastrach, które są słabe

Od kilku lat moją pasją i drugim domem jest siłownia. Codzienne treningi sprawiają mi mnóstwo przyjemności i energii do codziennego życia. Cały mój plan dnia dostosowałam do ćwiczeń, specjalna dieta wszystko to po to aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Niestety jakieś pół roku temu zaczęłam odczuwać ból w kolanie.

Plastry Olfen Patch opinie miały jako działające przeciwbólowo

Na początku nie zwróciłam na to uwagi, wydawało mi się, że to kwestia intensywnych treningów. Ból jednak nie ustępował, a wręcz z dnia na dzień stawał się coraz bardziej uciążliwy. W pewnym momencie sytuacja była na tyle ciężka, że musiałam zrezygnować na jakiś czas z treningów. Paraliżujący ból sprawiał, że nie byłam wykonać najprostszych ćwiczeń. Nie mogłam sina niczym skupić całe moje życie zaczęło kręcić się wokół kolna, którego ból coraz bardziej mnie dobijał. Nie wiedziałam co robić, stosowałam jakieś doraźne środki przeciwbólowe ale wiedziałam, że to nie jest rozwiązanie problemu.

Padła decyzja o wizycie u lekarza.

Wstępne badania, konsultacje potwierdziły moje najgorsze przypuszczenia rezygnacja z siłowni albo zabieg na kolano. Lekarze nie pozostawiali mi jednak złudzeń jeśli nie zdecyduję się na operację, ból nie pozwoli mi normalnie funkcjonować, a kolano potrzebuje czasu na regenerację.Byłam załamana, musiałam podjąć ważną decyzję, a dodatkowo miałam świadomość tego, że nie uniknę rezygnacji z mojej pasji jaką jest siłownia.

Jednak po kilku dniach namysłu i wielu rozmowach stwierdziłam, że wytrzymam ten ból, że pozwolę kolanu się zregenerować rezygnując tym samym z operacji. Udałam się do lekarza, przestawiłam mój plan, oczywiście dostałam coś przeciwbólowego, a mianowicie plastry Olfen Patch, które według lekarza były najlepszym środkiem ze względu na diklofenak w swoim składzie, który miał zarówno łagodzić ból jak i działać przeciwzapalnie.

Niestety obietnice lekarza nie miały za bardzo pokrycia z rzeczywistością pomimo stosowania przepisanego mi środka oraz przy ograniczeniu aktywności fizycznej praktycznie do zera, ból i tak nie mijał. Nie mogłam sobie poradzić

Na szczęście znalazłam coś innego

Po upływie kolejnych dni, gdzie ból coraz bardziej utrudniał mi normalne funkcjonowanie, rozpoczęłam poszukiwanie czegoś co mogłoby mi pomóc, przeszukałam mnóstwo stron internetowych na których wiele osób dzieliło się swoimi doświadczeniami z podobnymi problemami i trafiłam w końcu na informację o maści Harpagon Forte.

Zmęczenie ciągłym bólem spowodowało, że bez wahania postanowiłam spróbować i tak nie miałam nic do stracenia. Pierwsze dni nie przyniosły jakiś oszałamiających efektów ból był mniejszy ale jednak nadal się utrzymywał, dopiero po jakimś czasie zauważyłam, że stopniowo moje kolano coraz mniej mi doskwiera. Rozpoczęło się od nie wielkich zmian,a po dłuższym okresie stosowania mogę śmiało powiedzieć, że zaczęłam normalnie funkcjonować.

Ciężko mi opisać ulgę, której doznałam!

Oczywiście przede mną jeszcze długa droga, ale dzięki odkryciu maści Harpagon Forte, jestem w stanie żyć bez bólu, ostatnio moja forma jest na tyle dobra, że powoli zaczynam wracać do aktywności fizycznej, a to wszystko dzięki poradzie od anonimowej osoby z Internetu, myślę, że śmiało mogę polecić każdemu kto zmaga się z podobnymi problemami maść Harpagon Forte.

6 Odpowiedzi do Olfen Patch – opinie o plastrach, które są słabe

 1. nadia pisze:

  Nie wiem, jak wy, ale ja dałam się namówić na te plastry przez natłok reklam w internecie i tv. Dałam się nimi dosłownie omamić.
  To był błąd, bo pieniądze wyrzuciłam w błoto, a efekt jaki dostałam na zaczerwieniona, piekąca skóra. Pf.

  • malinka82724 pisze:

   Osobiście zawsze sprawdzam opinie w internecie. Niestety telewizja jest przesiąknięta marketingiem i nic na to nie poradzimy. Z kolei internet przecież tworzą użytkownicy… Bardziej ufam internetowych społecznościom, bo to są przynajmniej prawdziwi ludzie nie aktorzy. 🙂

 2. marek.iks pisze:

  Chętnie odkupię krem harpagon w niżej cenie niż u tego dystrybutora na stronie. Jak ktoś coś ma to napisz do mnie na maila: [email protected]
  Dzięki z góry.

  • Majka pisze:

   Tylko, że wysoka cena nie zawsze bierze się z chciwości!
   Jak kupujesz takie preparaty taniej to licz się z tym, że nie będą działały tak dobrze, jak te oryginalne. To zupełnie jak z rozcieńczaniem oryginalnych perfum. To, że coś jest tańsze, nie znaczy, że lepsze. W tym wypadku kremy źle przechowywane stają się bezużyteczne. Tyle się mówi o unikaniu ekspozycji na słońce oraz uważaniu z wilgotnością. Wysoka cena często bierze się z wysokich kosztów przechowywania takich kremów.

   • kasia_studentka pisze:

    Hej.
    Studiuję farmację na ostatnim już roku i mam za sobą staż w aptece. Niestety muszę potwierdzić Twoje słowa. Problem z brakiem odpowiedników waurnków do przechowywania kremów i maści jest o tyle poważny, że w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości często są wyrzucane całe partie produktów.

    marek.iks – naprawdę przemyśl sprawę, bo możesz sobie więcej szkody niż pożytku zrobić.

    • marek.iks pisze:

     Przemyślę to, ale cena jest naprawdę wysoka… Oczywiście wolałbym jednak mieć krem, który faktycznie działa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiem + 1 =