• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Maść na ból kości Hotlec – opinia, którą każdy powinien przeczytać

Na produkt Hotlec maść na ból kości natrafiłam podczas rozmowy z panią aptekarką. Skarżyłam się, że od jakiegoś niecałego roku odczuwam coraz silniejsze i bardziej uciążliwe bóle układu kostnego. Największy ból towarzyszył mi podczas wysiłku fizycznego, ćwiczeń, cięższej pracy. Było to trudne do zniesienia, przede wszystkim dlatego, że mam pracę fizyczną, więc musiałam być sprawna i aktywna.

hotlec-opinie

Kupiłam Hotlec przez opinie farmaceutki

Pani z apteki doradziła mi zastosowanie właśnie tej maści. Byłam sceptycznie do tego nastawiona, ponieważ kiedyś słyszałam o niej niezbyt dobre opinie. Pomyślałam jednak, że przecież ekspedientka ma dużą wiedzę i na pewno wie, co mówi. Dałam się namówić i zakupiłam więc preparat.

Opinie o Hotlec okazały się nieprawdziwe

Liczyłam, że obietnice producenta oraz zapewnienia pani magister pracującej we wspomnianej aptece będą rzeczywiste i prawdziwe. Zapoznając się z najważniejszymi informacjami, które zawierała ulotka oraz tym, co wchodzi w skład preparatu, nie widziałam w zasadzie zagrożeń. To utwierdzało mnie w myśleniu, że może ta maść faktycznie będzie skuteczna i rozwiąże moje problemy zdrowotne. Przecież tak bardzo zależało mi na normalnym funkcjonowaniu i możliwości wykonywania podstawowych obowiązków zawodowych oraz tych w życiu prywatnym.

Maść na ból kości Hotlec – efekty były niezauważalne

Z przykrością stwierdzam, że ten preparat nawet w najmniejszym stopniu nie sprostał moim wymaganiom. Byłam wściekła i sfrustrowana. Liczyłam na realne efekty, ale okazało się, że nic z tego. Ból kości tylko się pogłębiał i wciąż zatruwał moją codzienność. Gdyby chociaż pojawiły się jakiekolwiek rezultaty! Skąd. Nie mogłam uwierzyć, że mój organizm jest aż tak odporny na działanie środka przeciw bólowi. A może to ten produkt był za słaby? Ciężko stwierdzić, bo jasną sprawą jest, że na każdego wyroby medyczne działają w różny sposób. Nie mogę jednak polecić preparatu Hotlec nikomu. Po pierwsze, nie jest to maść efektywna i minimalizująca czy eliminująca ból kości. Po drugie, ma bardzo tłustą i nieprzyjemną konsystencję, co sprawia, że po posmarowaniu trzeba uważać, żeby nie pobrudzić ubrań czy jakichś rzeczy.

Kupiłam żel Harpagon i w końcu mam spokój od bólu

Muszę zaznaczyć, że jedynym produktem, który okazał się skuteczny był Harpagon. Jest to preparat mający formę kremu. Bałam się oczywiście, że znów będzie miał taką konsystencję, że strach go użyć, ale wręcz przeciwnie. Był łatwy i wygodny w użyciu, szybko się wchłaniał i nie pozostawiał plam. Poza tym, już po około półtorej tygodnia systematycznego smarowania nim obolałych miejsc, zauważyłam totalną różnicę. Mogę pracować fizycznie, wykonywać różnego rodzaju czynności, podejmować ciężkie prace i nie czuję takiego bólu, jak to bywało dotychczas. Ból zniknął raz na zawsze i szczerze mówiąc, odżyłam. Znów mogłam normalnie funkcjonować i cieszyć się każdym dniem. Każdemu kto ma tego typu problemy, z całego serducha polecam ten krem. Jest to inwestycja w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Po co się denerwować, męczyć i irytować z powodu głupiego bólu kości. Jak dobrze, że na rynku są dostępne takie środki. Nie wyobrażam sobie dalej się zmagać z tymi dolegliwościami. W tym momencie czuję się świetnie.

5 Odpowiedzi do Maść na ból kości Hotlec – opinia, którą każdy powinien przeczytać

 1. Maja23 pisze:

  Czy ktoś po hotlecu dostał uczulenia na skórze? Posmarowałam sobie wczoraj kolano (chyba sobie stłukłam) i dzisiaj rano budzę się, patrzę, a skóra cała czerwona i swędzi. :/

  • Barosz pisze:

   Oleje terpentynowy bardzo często uczula, jak się go wciera. Powinno zejść po paru dniach.

   • Maja23 pisze:

    Hej. Dzięki, że mi odpisałeś. Minęły dopiero z 3 dni zanim zaczerwienienie zniknęło. W sumie to tak się tym zmartwiłam, że nawet zapomniałam o bólu kolana 😛 Haha, no w każdym razie Hotlecie się smarować już nie będę.

 2. Kowaleski D. pisze:

  Hotlecowi daję takie 3/5. Stosowałem już parę lepszych środków, poza tym często może uczulać, tak zupełnie z bomby. A naprawdę nie miałem dużych wymagań, chciałem tylko zmniejszych ból nadwyrężonej ręki po grze w tenisa. A jak z takimi podstawowymi kontuzjami sobie nie radzi to ja nie mam pytań.

 3. Gabbie pisze:

  Już kiedyś słyszałam, że Harpagon jest bardzo dobry… Nie testowałam go jednak, bo lubię kupować rzeczy stacjonarnie a jakoś Harpagonu nie mogłam znaleźć w aptekach. Chyba rozejrzę się jeszcze raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześćdziesiąt cztery + = 66