• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Kapsułki na ból kości Artiflex – opinie po nietrafnym preparacie

Chcę przedstawić własną opinię na temat preparatu Artiflex kapsułki na ból kości. Podkreślam, że jest to tylko i wyłącznie moja indywidualna ocena leku i że każdy może mieć wobec niego różne odczucia i inne doświadczenia z nim związane. Zacznijmy od początku i od tego, dlaczego w ogóle zdecydowałam się na rozpoczęcie kuracji danymi kapsułkami. No więc w zasadzie od zawsze odczuwałam, że bolą mnie kości, przede wszystkim było to na na zmianę pogody albo przy większym wysiłku fizycznym. Strasznie mnie to już męczyło, więc w pewnym momencie już rozglądałam się za jakąś pomocą w sensie farmakologicznym.

Kupiłam Artiflex przez opinie dobrego kolegi

Kolega z aktualnej wtedy pracy zaproponował Artiflex kapsułki na ból kości, bo słyszał gdzieś o tym, że ten produkt ma dobre opinie. W aptece lek był łatwo dostępny, także kupiłam go szybko – od razu dwa opakowania.

Stosowałam Artiflex kapsułki na ból kości zaledwie przed dwa tygodnie, głównie z dwóch powodów. Po pierwsze, nie zauważałam żadnych pozytywnych zmian w moich bólach kości. Jak przychodziła zmiana pogody, to czułam wręcz jeszcze bardziej nasilone bóle i dyskomfort. Efekty po prostu były zerowe. Po drugie i chyba co najgorsze, zaczęłam odczuwać skutki uboczne, co było naprawdę nieprzyjemne. Głównie były to mdłości, raz nawet wymioty, suchość w ustach i parę razy biegunka. Wtedy nie miałam pewności, że dzieje się to z powodu tych kapsułek, ale po odstawieniu Artiflex kapsułki na ból kości wszystkie powyższe objawy przeminęły jak ręką odjął, a ja wreszcie odetchnęłam.

Nie polecam zatem nikomu przez to przechodzić. Co poza tym jeszcze ważnego?

Jeżeli chodzi o ulotkę, to ulotka jest standardowa, zawiera wiele informacji na temat tego, jak stosować preparat, a także o skutkach ubocznych. Skład leku, który widnieje na tej ulotce nie wiele mi powiedział, także sama nie za bardzo chcę się o tym wypowiadać, nie jestem ekspertem. Jestem za to ekspertem od własnego samopoczucia i wiem, że na mój organizm Artiflex kapsułki na ból kości nie podziałały. Zawód, rozczarowanie.

Na szczęście znalazłam coś zupełnie innego!

Po tej nieudanej próbie wyleczenia objawów bólu kości udałam się ponownie do apteki z prośbą o polecenie specjalisty, co warto zakupić na ten problem. Pani magister powiedziała, że jeśli chodzi o coś skutecznego na ból kości to ona za najbardziej rzetelny preparat uważa Harpagon Forte. Przystałam więc na to, ufając ekspertowi, w końcu jest to osoba pracująca w aptece.

No i faktycznie, nie zawiodłam się. Okazało się, że po jakimś czasie (sama nie wiem, ile to było dokładnie, może dwa tygodnie, a może miesiąc) bóle kości, które odczuwałam wcześniej, były już tylko wspomnieniem. Żadna zmiana pogody nie była mi straszna, jak również nie bałam się podejmować wzmożonej aktywności fizycznej (prace w ogrodzie, zabawa z dziećmi, ćwiczenia na siłowni). To co dla mnie ma też wielkie znaczenie, to fakt, że Harpagon Forte nie wywołał u mnie żadnych skutków ubocznych. Pomimo długiego, regularnego zażywania nigdy nie skarżyłam się, że coś dziwnego dzieje się z moim organizmem, jak było przy kuracji kapsułkami Artiflex. Gdybym miała komuś polecić, co wybrać, wolałabym Harpagon Forte, ale każdy sam o sobie decyduje.

3 Odpowiedzi do Kapsułki na ból kości Artiflex – opinie po nietrafnym preparacie

 1. Cherie pisze:

  Artiflex – chyba jeden z popularniejszych preparatów na rynku francuskim. Jest po prostu w porządku. Nie wiem, czy naprawdę wzmacnia stawy, ale z pewnością są zauważalnie mobilne.

  • maxo pisze:

   Witam.
   Czy ten preparat jest dostępny w Polsce? Wie Pani coś na ten temat?
   Pozdrawiam.

   • Cherie pisze:

    W Polsce go nie widziałam chyba już z 15 lat. Ale jest wiele zamienników, dlatego każdy coś może wybrać coś dla siebie. Zdecydowanie nie będzie warto zamawiać go z Francji, czy Niemiec. To minimalistyczny skład, nie ma tu niczego cudownego. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× sześć = sześć