• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Humavit opinie po całym opakowaniu

Jestem sportowcem – od zawsze byłam aktywna fizycznie. Bieganie w maratonach, wycieczki, długie wędrówki, kajakarstwo czy jazda na rowerze to tylko jedne z moich pasji. Problemy pojawiły się dopiero wówczas, gdy wraz z wiekiem mimo rozgrzewki i rozciągania zaczęłam odczuwać bóle mięśni. Uniemożliwiało mi to cieszenie się ze sportu i bardzo negatywnie wpływało na moje samopoczucie. Miałam uczucie sztywnych, twardych mięśni, przy czym na mięśniach grzbietu odczuwałam nieznośny, piekący ból. 

Zaczęłam szukać czegoś, co mogłoby mi pomóc, bo oczywiście nie zamierzałam rezygnować z czegoś co kocham. Pierwszym wyborem był Humavit.

Humavit opinie

Niestety po zużycia całego opakowania tego środka zauważyłam jedynie minimalną poprawę (praktycznie nieodczuwalną). Ból zmniejszył się na kilka godzin, aby powrócić z identyczną siłą. Byłam bardzo zawiedziona, zmarnowałam trochę czasu na doświadczenie z tym środkiem, ale nie poddałam się. Zaczęłam bardziej interesować się moimi dolegliwościami i po kilku godzinach spędzonych w internecie zdecydowałam się na zakup preparatu Harpagon Forte Max.

Harpagon Forte opinie

Skusiły mnie przede wszystkim dobre opinie na jego temat, ale także i żelowa forma. Już po pierwszym użyciu poczułam się lepiej. Moje mięśnie były mniej napięte i zdecydowanie się rozluźniły. Po kilku dniach stosowania zaczął znikać ból, czego efektem jest jego zupełny brak po 2 tygodniach regularnego stosowania żelu.

Obawiałam się, że być może ból powróci. Z ciekawości odstawiłam Harpagon Forte Max na kilka dni, jednak mimo tego dalej czułam się świetnie. Ten preparat to rewelacja! Został chyba stworzony z myślą o osobach aktywnych, dla których ból mięśni jest dużym ograniczeniem w życiu codziennym. W każdym razie został z pewnością stworzony z myślą o mnie i nie dopuszczę, aby go zabrakło w mojej domowej apteczce. Od momentu ustąpienia bólu stosuję go profilaktycznie od czasu do czasu, jednak nic nie zanosi na to, żeby miał wrócić. Zakup żelu Harpagon Forte Max był najlepiej wydanymi pieniędzmi ostatnimi czasy.

9 Odpowiedzi do Humavit opinie po całym opakowaniu

 1. stachus pisze:

  Stosowaliście Humavit? zastanawiam się co kupić i tak jak odrzuciłem już większość wątpliwych leków, zastnawiam się jeszcze nad nim, zwłaszcza, że nie mogę znaleźć dużo opinii czy recenzji o tym środku na internecie, a mam podejście scholastyczne

  • bodnarro3 pisze:

   Tak, może autor artykułu troszeczkę przesadza, ale tak, nadal jest to dość słaby lek.

   • stachus pisze:

    A jakieś większe dane? Cokolwiek? Bo twoja merytoryczność jest na poziomie następnej losowej opinii z internetu.

    • bodnarro3 pisze:

     Pomyśl o tym tak. Nie znalazłeś opinii? Nie. A czy dobry lek mógłby nie posiadać opinii? Nie. Więc lek jest po prostu słaby. Zresztą, jest bardzo podejrzane, że ten – jest tak mało znany, tzn. praktycznie w ogóle. Uważałbym.

 2. RadoTobi pisze:

  Kiedyś byłem na tyle naiwny, że naprawdę brałem takie leki jako Humavit, który miał pozbyć się moich problemów. Gdy piszę to wprost – nie widzicie nawet jak to absurdalnie brzmi? Ech, sporo życia się na tym zmarnowało.

  • przemko pisze:

   Dlatego propsuję autorowi artykułu. Wybrał coś co działa, i coś co nie działa – i porównanie jest dobitne. Harpagon Forte Max może nie zawsze jest perfekcyjny, miewa swoje gorsze momenty – ale generalnie jest lekiem, który raczej podczas regularnej kuracji Cie nię zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × dziesięć =