Szkoda czasu na tabletki Hemorigen – opinie po stosowaniu

W trakcie urlopu wybrałem się z kuplami na narty. Śniegu jest dużo, sprzęt mam super, więc szkoda było nie skorzystać. Moi koledzy należą do bardzo rozrywkowych osób, więc zjeżdżanie razem z nimi na stoku było naprawdę trudnym wyzwaniem. Nie chciałem wyjść na mięczaka, więc postanowiłem pokazać na co mnie stać. Jednak podczas zjazdu niefortunnie skręciłem nogą i zaliczyłem duży wypadek i niezłą wtopę przy okazji. Gdy się z tego otrząsnąłem, to zaprzeczałem że coś poważnego sobie zrobiłem, bo niczego nie czułem. Dopiero po powrocie do domu zauważyłem, że mam wielkiego siniaka na boku i na plecach.

Bolało mnie to niemiłosiernie, bo chyba przy okazji nadwyrężyłem sobie mięśnie. Nie dałem rady nawet spać. Żona kupiła mi nawet jakieś tabletki hemorigen, żeby pozbyć się tego wielkiego siniaka i bólu mięśni. Cierpliwie zażywałem te tabletki hemorigen.

Niestety po kilkunastu dniach siniak w ogóle się nie zmniejszył i zrobił się brzydko brązowy, a plecy bolały mnie nadal. Ogólnie zaczęły boleć mnie wszystkie mięśnie na plecach i nie wiedziałem co się dzieje. Powiedziałem o tym kumplowi, z którym byłem tamtego dnia na nartach a on zaczął się śmiać. Powiedział, że też nabił sobie parę dużych siniaków i wszystkie mięśnie go bolą, ale nikomu się nie przyznał, bo ma na ból sprawdzony sposób.

Dał mi maść Harpagon Forte Max.

Jeszcze w pracy posmarowałem sobie plecy, bo ból był tak duży że nie chciałem już czekać.

Harpagon Forte opinie

Niesamowite było to, jak maść szybko zadziałała. Po paru minutach poczułem wielką ulgę i mogłem wyprostować plecy. Kolega powiedział, że krem Harpagon Forte Max jest najlepszy na rynku na tego typu bóle mięśni i że zawsze go używa. Po kilku dniach stosowania tej maści przyznałem mu rację. Działała rewelacyjnie. Ból zmniejszył się o połowę. Po dwóch tygodniach smarowania pleców kremem Harpagon Forte Max byłem znowu gotowy na wypad z nartami z moją szaloną ekipą. Wziąłem ze sobą oczywiście maść Harpagon Forte Max.

Jeżeli cokolwiek was boli, to nie testujcie niczego innego, kupcie sobie tą porządną maść i nie przejmujcie się bólem.

7 Odpowiedzi do Szkoda czasu na tabletki Hemorigen – opinie po stosowaniu

 1. miessko pisze:

  Zastanawiam się jak ktoś wytrzymał aż tyle czasu korzystania z tego leku!!! Niewyobrażalne. Hemorigen – do wyrzucenia

  • gavlik pisze:

   Mam to samo uczucie… po takim typie korzystania z leku i braku widocznych efektów, ja bym zrezygnował maksymalnie po tygodniu.

   • anselm pisze:

    Zwłaszcza, że od takiego leku należałoby oczekiwać czegoś. Czegokolwiek. Cena spora, sposób użycia paskudny, a problem tak jak jest, to nadal jest.

 2. ireneu55 pisze:

  Harpagon Forte Max jest bardzo fajny. Poleciła mi go siostra, gdy już nie mogłem wytrzymać, i naprawdę bardzo fajnie się zaczynam trzymać w moim ciałku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *