Formeds F-Collagen Flex – opinie po całej kuracji

Prowadzę aktywny tryb życia. Bardzo lubię jeździć na rowerze i latem zawsze wybieram się na długie wycieczki rowerem. Ostatniego lata zaczęły mi jednak dokuczać kolana. Każdy ruch a zwłaszcza jazda na rowerze sprawiały mi dyskomfort i ból. Wtedy domyśliłem się że to stawy odmawiają mi posłuszeństwa. Kolana stały się sztywne i zastane. Chciałem szybko poradzić sobie z tym problemem więc zasięgnąłem porady internetu. Wiele osób pisało że przy intensywnych treningach czy właśnie długotrwałym jeżdżeniu na rowerze warto wspierać kolana, żeby stawy dobrze pracowały. Kupiłem więc szybko bez jakiegoś większego zastanowienia pierwszy lepszy preparat. Wybrałem firmę Formeds w postaci proszku z kolagenem. Nie zdawałem sobie sprawy że preparat może nie działać, bo zdawało mi się że każdy suplement diety działa, niezależnie od firmy.

Formeds F-Collagen Flex opinie

Byłem w dużym błędzie bo lato rozwijało się w pełni a ja cierpiałem na ból i zastanie stawów i nie mogłem jeździć na rowerze. Formeds nie zadziałał tak jak należy, wyrzuciłem tylko pieniądze w błoto. Z pomocą przyszła dopiero żona która wyrzuciła Formeds i dała mi maść Harpagon Forte Max. Zawsze jej ufam ale tym razem miałem wątpliwości. Skoro poprzednie tabletki nie zadziałały to krem też nie przyniesie mi ulgi. Powiedziała że jest to najlepsza maść którą zawsze używa jej ojciec więc posmarowałem kolana kremem Harpagon Forte Max. No i jakaś rewelacja. Po kilku minutach poczułem się o niebo lepiej. Mój ból zmniejszył się o połowę.

Harpagon forte opinie

Po kilkukrotnym zastosowaniu maści mogłem już swobodnie się poruszać. Zniknęło to uporczywe zastanie stawów, moja sprawność znowu była na właściwym poziomie i mogłem wrócić do akcji. Teraz cały czas smaruje kolana maścią Harpagon Forte Max gdy tylko czuje że je sobie nadwyrężyłem. Nigdy do tej pory mnie nie zawiodła. Wręcz przeciwnie, dzięki niej mogłem znowu wrócić do tego co naprawdę lubię robić. Ten krem działa rewelacyjnie i nie ma takiego bólu na który by nie pomógł. Jeżeli szukacie dobrego preparatu na stawy to ja doradzam wam krem Harpagon Forte Max.

5 Odpowiedzi do Formeds F-Collagen Flex – opinie po całej kuracji

  1. galicja44 pisze:

    Collagen flex! Bardzo niebezpieczne środki, po ich stosowaniu dostawałem ogromnej migreny!

  2. Hector pisze:

    Nie mam pojęcia, co musiał myśleć lekarz, który polecił jej ten lek. Głupota nie zna granic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *