• Zwalcza ból kości, mięśni i stawów
 • Atakuje dokładne miejsce bólu
 • 100% naturalnych składników
 • Zapobiega przyczynie bólu

Koszt/Jakość: 5/5

Formeds F-Collagen Flex – opinie po całej kuracji

Prowadzę aktywny tryb życia. Bardzo lubię jeździć na rowerze i latem zawsze wybieram się na długie wycieczki rowerem. Ostatniego lata zaczęły mi jednak dokuczać kolana. Każdy ruch a zwłaszcza jazda na rowerze sprawiały mi dyskomfort i ból. Wtedy domyśliłem się że to stawy odmawiają mi posłuszeństwa.

Suplement F-Collagen Flex a opinie po przejściu kuracji

Kolana stały się sztywne i zastane. Chciałem szybko poradzić sobie z tym problemem więc zasięgnąłem porady internetu. Wiele osób pisało że przy intensywnych treningach czy właśnie długotrwałym jeżdżeniu na rowerze warto wspierać kolana, żeby stawy dobrze pracowały. Kupiłem więc szybko bez jakiegoś większego zastanowienia pierwszy lepszy preparat. Wybrałem firmę Formeds w postaci proszku z kolagenem. Nie zdawałem sobie sprawy że preparat może nie działać, bo zdawało mi się że każdy suplement diety działa, niezależnie od firmy.

Formeds F-Collagen Flex opinie

Proszek ostatecznie odstawiłem, ale zamiast tego wybrałem polecony mi żel

Byłem w dużym błędzie bo lato rozwijało się w pełni a ja cierpiałem na ból i zastanie stawów i nie mogłem jeździć na rowerze. Formeds nie zadziałał tak jak należy, wyrzuciłem tylko pieniądze w błoto. Z pomocą przyszła dopiero żona która wyrzuciła Formeds i dała mi maść Harpagon Forte Max.

Zawsze jej ufam ale tym razem miałem wątpliwości. Skoro poprzednie tabletki nie zadziałały to krem też nie przyniesie mi ulgi. Powiedziała że jest to najlepsza maść którą zawsze używa jej ojciec więc posmarowałem kolana kremem Harpagon Forte Max. No i jakaś rewelacja. Po kilku minutach poczułem się o niebo lepiej. Mój ból zmniejszył się o połowę.

Harpagon forte opinie

Efekty po stosowaniu są rewelacyjne!

Po kilkukrotnym zastosowaniu maści mogłem już swobodnie się poruszać. Zniknęło to uporczywe zastanie stawów, moja sprawność znowu była na właściwym poziomie i mogłem wrócić do akcji. Teraz cały czas smaruje kolana maścią Harpagon Forte Max gdy tylko czuje że je sobie nadwyrężyłem. Nigdy do tej pory mnie nie zawiodła, a kiedy kończą się moje zapasy to zamawiam kolejną tubkę z https://harpagonforte.pl/.

Wręcz przeciwnie, dzięki niej mogłem znowu wrócić do tego co naprawdę lubię robić. Ten krem działa rewelacyjnie i nie ma takiego bólu na który by nie pomógł. Jeżeli szukacie dobrego preparatu na stawy to ja doradzam wam krem Harpagon Forte Max.

5 Odpowiedzi do Formeds F-Collagen Flex – opinie po całej kuracji

 1. anita_zalewska pisze:

  Niestety, ostatnio wyszły badania, które nieco obalają mit spożywania doustnie kolagenu, bo większość z nich nie ma szans się wchłonąć, więc nie ma szans, żeby pomogły stawom. Wzięłabym to pod uwagę przed kupieniem jakiegoś cudownego kolagenu…

  • jakubix pisze:

   Tak czy siak, ten kolagen ma też minimalistyczny skład, więc nie ma oczekiwać cudów. Nawet nie ma żadnych związków siarki w środku. Za taką cenę rozważyłbym chyba coś innego. Ale to ja. 😛

   • hadriann pisze:

    Tak, całkowicie, przemyślcie swój wybór. Ewidentnie widać, że Harpagon Forte Max jest tutaj lepszym rozwiązaniem – a biorąc pod uwagę, że np. w moim wypadku wystarczyło zamówić jedną tubkę z https://harpagonforte.pl/ (Z PROMOCJĄ!), żeby w końcu powiedzieć papa do moich bolących pleców… to chyba wniosek jest oczywisty.

 2. Hector pisze:

  Suplement diety, jak suplement. Nawet jeśli działa, a widzę, że nie wszyscy są przekonani o jego skuteczności, to na pewno dopiero po 4 miesięcach regularnego zażywania można się spodziewać jakichkolwiek efektów.

  • Monno:) pisze:

   Właśnie. Wiele osób narzeka, że preparaty doustne są bleee i są słabe, ale nie biorą tego dłużej niż 2 tygodnie, dzień po dniu.
   Ja się nie oszukuję nawet, że będę w stanie o czymś pamiętać przez 4 miesiące, dlatego wolę o wiele bardziej kremy. Ze smarowania obolałych miejsc wieczorem mogę nawet zrobić swojego rodzaju rytuał, bo niektóre kremy, np. tak jak ten Harpagon, są bardzo przyjemne w aplikacji. Nienachalnie pachną i przyjemnie nawilżają skórę.
   Trzeba po prostu mieć realistyczne oczekiwania, jeśli chodzi o niektóre preparaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięćdziesiąt osiem − dziewięćdziesiąt siedem =