Rozpoznawalność nie oznacza skuteczności. Bioton – opinie i zawód

Chciałabym wam polecić pewną cudowną maść na wszelkie bóle, stłuczenia i siniaki. Ale zacznę od początku. Miesiąc temu w trakcie sprzątania w domu niefortunnie spadłam ze schodów i skręciłam sobie kostkę. Ból był tak silny, że myślałam że złamałam nogę. Ale po chwili wstałam i ból był coraz mniejszy. Myślałam, że nic mi nie będzie ale myliłam się. Wieczorem kostka bardzo mocno napuchła i zaczęła bardzo boleć. Nie mogłam stanąć na nogę. Wzięłam lek przeciwbólowy a rano mąż przyniósł mi tabletki Bioton.

bioton opinie

Kazał mi je brać bo one pomagają zagoić wszelkie kontuzje w tym skręconą kostkę. Jadłam więc równocześnie tabletki przeciwbólowe i kapsułki bioton, ale po kilku dniach kostka była dalej napuchnięta i bolała. Dalej nie mogłam stanąć na nogę Musiałam wziąć wolne w pracy i cały dzień siedziałam przed telewizorem bo nic nie mogłam zrobić. O ile tabletki przeciwbólowe trochę mi pomogły to tabletki bioton na pewno nie przyczyniały się do poprawy mojego zdrowia.

Po kilku dniach takiej bezczynności miałam już dość i zadzwoniłam do mojej przyjaciółki żeby przyniosła mi coś mocnego i skutecznego. Wtedy moja ukochana przyjaciółka przyniosła mi prawdziwe cudo. Krem Harpagon Forte Max. Na początku trochę ją wyśmiałam bo chciałam coś mocnego a ona przyniosła mi maść. Powiedziała że ta maść jest najlepsza i zaraz będę przepraszać że zwątpiłam w jej działanie.

No i stało się! Po pierwszym posmarowaniu mojej kostki kremem Harpagon Forte Max mogłam stanąć na nogę.

Co prawda jeszcze dość niepewnie bo kostka dalej bolała, ale już nie tak potwornie jak jeszcze dzień wcześniej.

Harpagon forte opinie

Mój mąż bardzo się zdziwił jak zobaczył mnie wieczorem. Powiedziałam mu że to nie zasługa tych tabletek bioton od niego tylko prawdziwego cuda czyli maści Harpagon Forte Max. Pamiętam jak posmarowałam kostkę na noc i przespałam bez bólu całą noc. Na drugi dzień znowu smarowałam kostkę maścią i było coraz lepiej. Z dnia na dzień schodziła mi opuchlizna i ból się zmniejszał. Nie musiałam już nawet brać środków przeciwbólowych. Maść Harpagon Forte Max to prawdziwe cudo.