Bezskuteczne silne leki – Ketonal Active – opinie po kuracji

Zacznę od tego, że mam już swoje lata i czasami nie jest mi łatwo wykonywać proste codzienne czynności. A odkąd na świecie pojawiły się moje wnuki, problem znacznie się nasilił. Chodzi o moje stawy i mięśnie – nawet zwykłe schylanie się po coś jest w stanie przyczynić się do takiego bólu, że mam łzy w oczach. Osoby w starszym wieku na pewno zrozumieją mój problem. Nie jestem typem osoby, która stale narzeka, staram się być pozytywna i wesoła, ale ten ból odbierał mi radość z życia. Byłam już u wielu lekarzy, przetestowałam chyba wszystkie możliwe na rynku preparaty, które niby miały mi pomóc z moimi dolegliwościami.

Ostatnią nadzieją był Ketonal Active, którego długo nie chciano mi proponować, ze względu na to, że to silny lek.

ketonal active opinie

W końcu spróbowałam, nie ukrywam – miałam wielkie oczekiwania. Przeczytałam dużo pozytywnych opinii, że to sprawdzony sposób na każdy ból, w tym właśnie mięśni i stawów. Ale szczerze mówiąc, u mnie się nie sprawdził. Stosowałam go dłuższy czas, ale prawdopodobnie nie doczekam się żadnych rezultatów.

Aktualnie przeszłam do próbowania preparatu Harpagon Forte Max i jak na ten dosyć krótki na razie czas stosowania – jestem zachwycona. Mam wrażenie, że on nie działa na zasadzie tabletek przeciwbólowych, ale rzeczywiście pomaga poradzić sobie z przyczyną bólu. Na jakimś forum znalazłam o nim pozytywne opinie i postanowiłam spróbować.

Harpagon Forte Max – najlepszy na ból stawów i mięśni

Harpagon opinie

To, co do mnie przemawia, to przede wszystkim to, że Harpagon Forte Max jest zdrowym i bezpiecznym zamiennikiem innych farmaceutyków, ponieważ nie wpływa negatywnie na organy wewnętrzne. A jeśli ktoś brał tyle tabletek przeciwbólowych, ile ja, to naprawdę ważny czynnik. Podoba mi się, że mogę stosować tę maść bez obaw o swoje zdrowie i znowu mogę cieszyć się życiem. Zabawy z wnukami to już nie trudność i ból stawów, a prawdziwa frajda! Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą znów poczuć się młodo i pięknie. Na pewno nie zamienię tego preparatu na żaden inny, skoro nawet po tak krótkim czasie stosowania daje takie efekty. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

8 Odpowiedzi do Bezskuteczne silne leki – Ketonal Active – opinie po kuracji

 1. BodoEu pisze:

  Mam wrażenie, że Ketonal Active jest lekiem bardziej znieczulającym i uśmierzającym, niż przeciwdziałającym.

  • Julooo pisze:

   Mam podobną opinię. O ile chwalę ten specyfik, że znieczula w jakiś sposób i że generalnie jest dużo dużo tańszy od innych leków tego typu – to kosztuje ogromna ilość pieniędzy, a przecież w żaden sposób nie pomaga koniec końców.

   • Horacy pisze:

    I to całkiem spora bym powiedział. Generalnie dla mnie to czy mnie boli czy jest ochłodzenie i tak dalej – to jest sprawa drugiego typu. Najważniejsze ale to najważniejsze jest pozbycie się problemu. A tego ten lek nie robi.

    • opolsky pisze:

     Hej! Też stosowałem Ketonal Active i pewnie zaskoczę, ale w moim przypadku działał. Wolno bo wolno, nieciekawie bo nieciekawie – to działał. Chociaż i tak cała sprawa się rozsypała w momencie, gdy zacząłem stosować żele. Zmiana na plus – nieporównywalnie większa.

 2. PPacynka pisze:

  Jestem przeciwnikiem takich leków jak Ketonal Active. Zwykła chemiczna pożywka – a przecież lepszy sposób samemu można stworzyć. Wystarczy ustalić sobie dietę, listę zachowań, których będziemy się trzymać i nie rezygnować z jakiegoś sportu, i et voila, z czasem wszysktko się powinno uspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − sześć =